Декада біології в школі (план декади та звіт про проведену роботу)

Опис документу:
Ділюся із планом декади з біології та звітом про проведену роботу нашими вчителями. Робота наших вчителів злагоджена та плодотворна. Взаємодія вчителів із учнями під час роботи показує гарні результати і це не може радувати нас.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Звіт , щодо проведення декади біології та екології у Одеської ЗОШ №92

(01.10 – 12.10.2018р.)

Відкриття декади біології та екології розпочалося оголошенням конкурсів : на кращий плакат, де перемогу отримала учениця 7-Б класу Завадська В.; конкурс малюнків ,переможцями стали учні 6-7 класів : Циберман О. (6-А), Балануца А.(7-А), Ткачук А.(6-Г), Шеремета Д.(7-Г) , фотоконкурс «Чорне море моє» родовжується, так як це підготовка до участі в Одеській екологічній ярмарці , яка відбудеться 27.10.2018 року і виступить наша шкільна екобригада. Перший день пройшов під девізом « Пізнання починається зі здивувань» (Арістотель).

Другий день декади пройшов під девізом «Її величність – природа!» та розпочався з вікторини « Незвичайні тварини» під керівництвом вчителя біології Осадко Т.В. серед учнів 6-7 класів , де учні змогли показати свої знання з біології про тварин. Продовжився конкурсом « Кількість зелених насаджень в кабінетах природничих наук та догляд за ними», де протягом місяця продовжується перевірка за рослинами кабінетів і буде визначено переможців, які найбільше дбають за кімнатними рослинами. В цей день була проведена екскурсія з теми «Екологічною стежиною рідного краю. Осінні явища в житті рослин» із учнями 9 класів під керівництвом вчителя біології Сержановою Н.М.

Третій день декади розпочався під девізом « Основа знань – старанність і праця» із народної мудрості, де була проведена вікторина «У світі тварин та рослин» серед учнів 6-8 класів, найкраще себе показали представники 8-В класу, 7-Б класу та 7-Г класу під керівництвом Осадко Т.В.. Продовжився день уроком у 7-Г класі на тему «Павуки – друзі чи вороги?», де учні знаходили відповіді на поставлені вчителем завдання. Також серед 5 класів було проведено розважальну гру «Зоряний час», де учні змогли показати свої знання та дізнатися нову інформацію під керівництвом Сержанової Н.М.

На четвертий день було розпочато з екохвилинки від екобригади «Діти Землі» серед учнів 5-9 класів під керівництвом Сержанової Н.М. та відбувся креатив бій з природничих дисциплін серед учнів 10 класів під керівництвом Асманської Г.С. День був присвячений міжнародному дню захисту тварин та пройшов під девізом «Бережи, люби і знай!».

П’ятий день декади розпочався під девізом «Гра- це та «чарівна паличка», яка навіть нудне знання вмить перетворює на цікаве і захоплююче». Розпочався день із вікторини серед учнів 6-7 класів на тему «Незвичайні тварини». Продовжився екохвилинками від екобригади «Діти Землі» та на слідуючий день відбулася екскурсія з орнітології на Сухий лиман за темою «Птахи лиманів Одещини» за участі В. В. Ульяновою, методистом екологічного центру «Афаліна» та вчителя біології Сержанової Н.М.

Шостий день декади був присвячений Червоній Книзі України та Одещини ,серед учнів 8-9 класів. Продовжився день пригодами у замку на острові «Біо», де серед учнів 5-8 класів було проведено розгадування шифрограм та головоломок і найкраще себе показали Терлецький О.(6-А), Циберман О.(6-А),Порпуліт В.(6-Б), Гросу А.(8-В), Мандражи О.(8-В). День пройшов під девізом «Природа – це казка, природа – це диво».

Сьомий день декади розпочався під девізом «Не думці слід навчатись, а думати» (І.Кант) , де відбувся майстер клас із сортування відходів під керівництвом Асманської Г.С. серед учнів 9-10 класів. Продовжився день засіданням екопарламенту з питання збору пластику та батарейок, їх експлуатації та переробки. Також учні 6-7 класів змогли дізнатися, які рекорди є серед рослин та завершився виховною годиною в 9-А класі на тему «Екологічні проблеми Одеської області».

Восьмий день розпочався переглядом відеороліків про найнебезпечніших тварин в природі серед учнів 7-8 класів під керівництвом Осадко Т.В. та учні 5-8 класів змогли показати свої знання , розгадуючи загадки про природу та згадуючи прислів’я та приказки у «Скарбничці народної мудрості». День пройшов під девізом «Ці знайомі незнайомці».

Дев’ятий день декади було розпочато під девізом «Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду»(Д. Писарєв), де був проведений усний журнал серед учнів 5-7 класів на тему «Незвичайні дерева». Закінчився день креативним виступом екобригади «Діти Землі» за темою «Екологічні проблеми та шляхи їх вирішення» для учнів 3-7, 9-Г та 10-А класів під керівництвом Сержанової Н.М.

Завершилася декада біології та екології екохвилинками від екобригади серед учнів 1-11 класів та були підведені підсумки декади і оголошені результати. День пройшов під девізом «Наше майбутнє у наших руках!».

  • 29.10.2018
  • Біологія
  • 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 727
  • 0
  • 16
  • Стежити
  • Поскаржитись

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00