Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Матеріал:

Давня Україна у вірші Олександра Олеся «Заспів». Природа та язичницькі боги у вірші Олександра Олеся «Україна в старовину». Оспівування князя Олега у творі «Похід на Царгород». 5 клас НУШ (матеріали до уроку)

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Вчимося з дітками писати конспект і аналізувати поезії, опрацьовуючи тему:
"Давня Україна у вірші Олександра Олеся «Заспів». Природа та язичницькі боги у вірші Олександра Олеся «Україна в старовину». Оспівування князя Олега у творі «Похід на Царгород»"
За підручником «Українська література. 5 клас» (автори: Авраменко О. Українська література: підруч. для 5 кл. закл. загальн.середн. освіти / Олександр Авраменко. — Київ: Грамота, 2022. — 288 с.) с.153 - 160.
Матеріали зручно дітям скинути у Google Class room на початку І у кінці заняття (бо створюємо разом протягом уроку) і відсутні можуть переглянути, а також у документі у форматі Word можна зробити свої правки або внести додаткову інформацію.


Ми аналізували твори Олександра Олеся "Заспів", «Україна в старовину», «Похід на Царгород» , визначити тему, ідею творів та виписати художні засоби, які ми вивчали ( епітети, порівняння, персоніфікації, гіперболи, метафори, пестлива лексика, фразеологізми ), якщо вони є у тексті.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

zip
04.04.2023 поч.уроку – копія.zip
29,4 Кб
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Рекомендуємо