До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
5
міс.
2
9
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Член національної спілки краєзнавців України Горбняк Тарас Васильович

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тарас Васильович Горбняк

Народився 1 січня 1954 року в с. Бакота Кам’янець-Подільського району, де й пройшло все його дитинство.

Там же в 1969 році з відзнакою закінчив місцеву восьмирічну школу. З 1969 по 1971 рік навчався в середній школі сусіднього села Грушка. В 1972-1974 роках служив у рядах армії в НДР. Після успішного набуття фаху інженера-механіка 1979 року в сільськогосподарському інституті працював на різних інженерних посадах в місцевому радгоспі лікарських рослин ім. Орджонікідзе та колгоспі ім. Калініна цього ж району. 2002 року в зв’язку з припиненням активної виробничої діяльності радгоспу перейшов працювати на посаду провідного фахівця з рекреації Національного природного парку "Подільські Товтри”.

З тих пір вся його творча діяльність пов’язана з рідними місцями, де став активно працювати у краєзнавчій сфері. 2004 року побачила світ перша авторська книга “Бакота - затоплена доля”, що неодноразово перевидавалась.

Плідно працює в туристичній галузі, є головою створеної у 1995 році громадської організації “Бакота”, яка на даний час підписала охоронний договір з обласним управлінням культури на збереження та відновлення пам’ятки національного значення -залишків Бакотського скельно-печерного монастиря.

Нині увазі читачів пропонується нова доробка Тараса Горбняка, де сконцентровано всі останні зібрання автора про рідну Бакоту, якої, на жаль, вже нині немає - затоплена водами Дністровського водосховища у 1981 році.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток цифрового інтелекту учителя: путівник по цифрових інструментах в ефективній організації і проведенні освітнього процесу»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
395 грн