Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події

Цікава інформація про "Філіппінське море"

Географія

Для кого: 7 Клас

19.10.2021

38

0

0

Опис документу:

Першими європейцями, які перетнули Філіппінське море, були знаменитий мореплавець Фернан Магеллан та члени його експедиції. Море отримало свою назву на честь іспанського короля Філіппа.Прозора вода, коралові лагуни, буйство життя у водній товщі, регулярні шторми – все це поєднало Філіппінське море.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Філіппінське море

Унікальну природу Філіппінського моря важко порівняти з будь-якою іншою частиною Світового Океану. Прозора вода, коралові лагуни, буйство життя у водній товщі, регулярні шторми – все це поєднало Філіппінське море.

Першими європейцями, які перетнули Філіппінське море, були знаменитий мореплавець Фернан Магеллан та члени його експедиції. Море отримало свою назву на честь іспанського короля Філіппа.

Серед усіх морів землі Філіппінське є другим за площею після Саргасового, але і останнє, як відомо, не має берегів, тому серед морів, що межують із сушею, саме Філіппінське — найбільше. На території Філіппінського моря можна було б цілих 10 разів розмістити таке держава, як Франція. Море омиває береги територій, що належать Філіппінам, Мікронезії, Японії, Тайваню та США.

На дні Філіппінського моря безліч підводних вулканів, багато з яких мають висоту більше 3 кілометрів. Іноді тут під час підводних вивержень на поверхню виходять вулканічні бомби, а також утворюються швидко розмивні хвилями попелясті острова. Через Філіппінське море проходить так зване Тихоокеанське вогненне кільце, зона найвищої в світі сейсмічної активності, що виникла на стику двох літосферних плит. Гірські хребти на дні Філіппінського моря мають протяжність до 2500 кілометрів. Середня його глибина перевищує позначку в 4100 метрів. Саме в Філіппінському море знаходиться найглибша точка на Землі — Безодня Челленджера, що в Маріанській западині. Згідно з результатами останніх досліджень, глибина в цьому місці становить 10994 метра.

https://tsikavi-fakty.com.ua/tsikavi-fakty-pro-filippinske-more/

2


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.