Комп’ютерні ігри пожирають усе більше і більше нашого часу, нерідко люди впадають в ігрову залежність, діти жертвують заради них своїм навчанням у школі, і часто навіть на уроках граються у щось на мобільному телефоні чи планшеті. Ігрова індустрія заробляє мільярди штампуючи ігри схожі одна на одну як дві краплі води, а потім випускаючи до них по три-чотири сіквели. Ігри стали проблемою. Але як кажуть у медицині «Немає нічого виключно корисного чи виключно отруйного — усе питання дози». То ж чи можна вирахувати якусь корисну дозу для комп’ютерних ігор, чи є від них взагалі якась користь?













