Ознайомити учнів з поняттям інфекційних хвороб, які можуть передаватися через їжу.
· Навчити правил гігієни харчування.
· Розвивати усвідомлення права дитини на безпечну їжу (за матеріалами UNICEF).
· Формувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.












