Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Настільно-друковані ігри у роботі з дітьми з ООП
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Чекова книжка заохочувань "Посіпака"

zip

Українська мова

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас

24.08.2022

198

4

0

Вміст матеріалу: показано 9 з 17 сторінок

zip
Інструкція Посіпаки.zip
7,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Шановні колеги, я дуже рада, що Ви звернули увагу на цю розробку. Вона універсальна! Підходить як для учнів 5, так і 11 класів. На перший погляд, ці чеки можуть негативно вплинути на навчальний процес. Але для того, щоб заробити «Банани» учень повинен добряче попрацювати, тому такі нагороди цілком виправдані. Адже учень протягом теми доводить рівень власних знань на практиці і заслуговує на таке заохочення.

Як показала моя практика, навіть ті, хто не був зацікавлений у процес навчання починає вмикатися в процес.

Все що необхідно – це збирати «Банани», таку собі валюту (за роботу на уроці) та обмінювати їх на вигідні для себе чеки. В розробці представлена детальна інструкція, всі необхідні матеріали в декількох форматах (для зручності). Тому цю розробку можна використовувати навіть під час дистанційного навчання.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.