і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Царина музики та руху. С. Прокоф’єв, балет «Попелюшка».

Курс:«Google сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
800 грн
240 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №JG766167
За публікацію цієї методичної розробки Танчак Галина Іванівна отримав(ла) свідоцтво №JG766167
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Перегляд
матеріалу
Отримати код

МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО, 1 КЛАС

Учитель ТАНЧАК Г.І.

ТЕМА: Царина музики та руху. С. Прокофєв, балет «Попелюшка». Вальс. Розучування пісні «Корольок».

Танцювальна імпровізація. Музикування.

МЕТА: Сформувати у дітей знання про балет. Розвивати вміння слухати музику, слух, танцювальні навички,

дитячу музичну творчість, уяву, фантазію.

Виховувати інтерес до музики.

ОБЛАДНАННЯ :баян, фортепіано, дитячі музичні інструменти.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

1.Організація класу. Музичне привітання.

2. Актуалізація опорних знань.

Музична вікторина

-Що називають музикою?

-Назвіть 3 музичні кити.

-Що таке пісня, танець, марш?

-Які музичні інструменти ви знаєте?

-Хто пише музику?

-Хто складав музику з давніх давен?

-Як називається така музика?

-Як називається музика для співу?

-Хто такі музиканти?

-Як називають спеціальні знаки в музиці?

-Де живуть нотки?

-Як музичною мовою сказати голосно, тихо?

-Які пісні ви знаєте?

-Назвіть композиторів.

3. РОБОТА З ПІДРУЧНИКОМ.

-Читання і опрацювання статті про балет.

(Заучування ,що таке балет)

-Що таке балет?

4. Робота з ілюстраціями.

- Кого ви бачите на сторінці?

5. Словник: балерина, пуанти, пачка.

6. Переказ казки «Попелюшка»

7. Перегляд уривку з балету Прокофєва « Попелюшка»

-Що вас вразило на відео?

- Яке враження справила на вас музика?

8. Бесіда вчителя

-Ви дивились вальс Попелюшки та Принца. Що таке вальс?

- Як він виконується?

9. Творче завдання: Учні класу виконують вальс.

10.Розучування пісні «Корольок»

-Показ пісні вчителем

(Нагадування правил співу)

- Розучування слів з учнями

-Розучування музичних фраз

-Виконання пісні учнями

- Хто хоче виконати пісню сольно?

11. Музикування.

12 Підсумкова бесіда:

-Який настрій у вас?

-Якщо гарний настрій, то які справи вам хочеться робити?

-Бажаю вам всього доброго!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Сформувати у дітей знання про балет. Розвивати вміння слухати музику, слух, танцювальні навички, дитячу музичну творчість, уяву, фантазію. Виховувати інтерес до музики.
  • Додано
    26.02.2018
  • Розділ
    Музика
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    1112
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер матеріала
    JG766167
  • Вподобань
    0
Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №JG766167
За публікацію цієї методичної розробки Танчак Галина Іванівна отримав(ла) свідоцтво №JG766167
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти