Сьогодні о 18:00
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події

Буктрейлер за романом Олександра Пушкіна "Євгеній Онєгін"

Зарубіжна література

Для кого: 9 Клас

12.01.2021

2458

12

1

Опис документу:
Сьогодення освітян вимагає нових форм і методів. Пропоную Вашій увазі цей буктрейлер. Інтригуючий виклад матеріалу допоможе зацікавити учнів. Вдале поєднання інформаційних технологій та літератури є актуальним для сучасного школяра.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Виконала учителька української мови і літератури та зарубіжної літератури Костівська І.П. Буктрейлер за романом Олександра Пушкіна «Євгеній Онєгін»
Слайд № 1

Виконала учителька української мови і літератури та зарубіжної літератури Костівська І.П. Буктрейлер за романом Олександра Пушкіна «Євгеній Онєгін»

«З героєм нашого романа Без передмов, у цей же час Дозвольте познайомить вас. Онєгін,— друг мій, я зазначу,- Родивсь на берегах Неви…»
Слайд № 2

«З героєм нашого романа Без передмов, у цей же час Дозвольте познайомить вас. Онєгін,— друг мій, я зазначу,- Родивсь на берегах Неви…»

«Коли ж юнацьких літ бурхливих Прийшла Євгенію пора, Пора надій і мук щасливих, Француза прогнано з двора. Дістав Онєгін мій свободу, Остригся під ...
Слайд № 3

«Коли ж юнацьких літ бурхливих Прийшла Євгенію пора, Пора надій і мук щасливих, Француза прогнано з двора. Дістав Онєгін мій свободу, Остригся під останню моду, Як dandy2 той причепуривсь І в колі вищому з'явивсь.»

«Всього, що знав іще Євгеній, У повісті не ознаймиш; Та в чому він був справжній геній, Що знав з усіх наук твердіш, Що вибрав трохи чи не зроду, Я...
Слайд № 4

«Всього, що знав іще Євгеній, У повісті не ознаймиш; Та в чому він був справжній геній, Що знав з усіх наук твердіш, Що вибрав трохи чи не зроду, Як труд, як муку й насолоду, Чим виповняв він по краї Нудьгу і лінощі свої…»

«Тим часом в ранішнім уборі, Надівши модний болівар, Онєгін їде на бульвар І там гуляє на просторі…»
Слайд № 5

«Тим часом в ранішнім уборі, Надівши модний болівар, Онєгін їде на бульвар І там гуляє на просторі…»

«А вже Онєгін знов у путь,- Вбрання до балу надягнуть. Як змалювати вам, панове, Той самотинний кабінет, Де вихованець мод зразковий Вершить свій м...
Слайд № 6

«А вже Онєгін знов у путь,- Вбрання до балу надягнуть. Як змалювати вам, панове, Той самотинний кабінет, Де вихованець мод зразковий Вершить свій мудрий туалет?»

«Та це, сказати б, не до діла: На бал ми краще поспішім, Куди карета полетіла З моїм героєм молодим…»
Слайд № 7

«Та це, сказати б, не до діла: На бал ми краще поспішім, Куди карета полетіла З моїм героєм молодим…»

«...почуття пригасли юні; Докучив рано світський шум; Недовго вабили красуні Нудьгу його всякчасних дум; Лукаві зради натомили, І друзі й журба обм...
Слайд № 8

«...почуття пригасли юні; Докучив рано світський шум; Недовго вабили красуні Нудьгу його всякчасних дум; Лукаві зради натомили, І друзі й журба обманили»

«Тож названо її Татьяна. Ні врода, що в сестри цвіла, Ні свіжість на виду рум'яна У ній привабить не могла. Печальна, дика, мовчазлива, Неначе сарн...
Слайд № 9

«Тож названо її Татьяна. Ні врода, що в сестри цвіла, Ні свіжість на виду рум'яна У ній привабить не могла. Печальна, дика, мовчазлива, Неначе сарна, полохлива, Вона росла в сім'ї своїй, Немов би зовсім у чужій»

«Я вам пишу — чи не доволі, Що можу вам іще сказать? Тепер, я знаю, в вашій волі Мене презирством покарать. Та як мене в нещасній долі Хоч пожаліти...
Слайд № 10

«Я вам пишу — чи не доволі, Що можу вам іще сказать? Тепер, я знаю, в вашій волі Мене презирством покарать. Та як мене в нещасній долі Хоч пожаліти ви ладні, То відгукнетеся мені. Спочатку я мовчать хотіла; Повірте: сором свій од вас Я б заховала навсякчас, Коли б надія хоч бриніла Лиш раз на тиждень, в певний час, У нашім домі стріти вас»

«Та я не створений для раю, Йому чужа душа моя; Сама довршеність ви, знаю; Що ж! — вас не вартий зовсім я. Повірте (совість в тім порука), З одруже...
Слайд № 11

«Та я не створений для раю, Йому чужа душа моя; Сама довршеність ви, знаю; Що ж! — вас не вартий зовсім я. Повірте (совість в тім порука), З одруженням нам буде мука. Я, хоч і як любив би вас, Як звикну — розлюблю в той час; Зачнете плакать: ваші сльози До серця не дійдуть мого, А роздратують лиш його…»

«Бліда, як місяць-молодик, І тріпотливіша від лані, Вона не зводячи повік, Немов застигла: дише важко, Горить огнем; їй душно, тяжко; Вітань запізн...
Слайд № 12

«Бліда, як місяць-молодик, І тріпотливіша від лані, Вона не зводячи повік, Немов застигла: дише важко, Горить огнем; їй душно, тяжко; Вітань запізнених гостей Вона не чує, із очей Сльоза политися готова...»

«Кладе собі на груди руку І падає. Туманний зір Відображає смерть, не муку. Так іноді по схилу гір, У сяйві раннього світила, Поволі пада сніжна бр...
Слайд № 13

«Кладе собі на груди руку І падає. Туманний зір Відображає смерть, не муку. Так іноді по схилу гір, У сяйві раннього світила, Поволі пада сніжна брила. Облитий холодом страшним, Онєгін нахиливсь над ним, Говорить, кличе... та намарне: Його немає вже…»

«Я знаю все: образить вас Моя печальна таємниця. Яким презирством загориться Ваш погляд, гордий повсякчас! Чого я хочу? І для чого Відкрию душу вам...
Слайд № 14

«Я знаю все: образить вас Моя печальна таємниця. Яким презирством загориться Ваш погляд, гордий повсякчас! Чого я хочу? І для чого Відкрию душу вам свою? Для сміху, може, ще й лихого, Я тільки привід подаю!»

«Прощай, мій вірний ідеале, І ти, супутнику чудний, І ти, прощай, натхнення стале Труда малого. Чар живий, Поету щастя принесли ви: Забув я з вами ...
Слайд № 15

«Прощай, мій вірний ідеале, І ти, супутнику чудний, І ти, прощай, натхнення стале Труда малого. Чар живий, Поету щастя принесли ви: Забув я з вами світ бурхливий, До милих серцем говорив.»

«Чи залишиться Тетяна з Євгенієм? Що далі сталося з Євгенієм Онєгіним? Читайте роман і дізнавайтесь!»
Слайд № 16

«Чи залишиться Тетяна з Євгенієм? Що далі сталося з Євгенієм Онєгіним? Читайте роман і дізнавайтесь!»

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.