! В а ж л и в о
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Брейн-ринг "Що я знаю?" для учнів 4 класу

Опис документу:
Виховний захід розвиває в учнів інтерес до навчання;допомагає переконатися у необхідності читати книги,вчитися,використовувати надбані знання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Мордовцева Тетяна Володимирівна- вчитель- методист початкових класів

Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

БРЕЙН-РИНГ « ЩО Я ЗНАЮ?» ДЛЯ УЧНІВ 4 КЛАСУ

Мета: розвивати в учнів інтерес до навчання;допомогти переконатися у необхідності читати книги, вчитися, використовувати надбані знання.

ХІД ЗАХОДУ

Правила гри

Формуються дві команди,обираються капітани. Перемагає команда,яка набрала більшу кількість балів.

КОНКУРС»ЗАГАДКОВИЙ»

  1. Без рук,без сокири збудована квартира./Гніздо/

  2. Зимове пристосування для катання дітей./Санчата/

  3. Хто його убє- свою кров проллє./Комар/

  4. Посеред двора стоїть гора,спереду вила,позаду мітла./Корова/

  5. Прийшла кума з довгим віником на бесіду з нашим півником./Лисиця/

  6. Хто на собі ліс носить?/Олень/

  7. Йде з села до села,а з місця й кроку не зробить./Шлях/

  8. Почало світати-нема що збирати./Зорі/

  9. Що за птах,що в чужі гнізда свої яйця кладе?/Зозуля/

  10. Круглий,та не місяць,зелений,та не діброва,з хвостом,та не миша./Кавун/

КОНКУРС « КМІТЛИВІСТЬ»

  1. У річки їх завжди два./Берег/

  2. Корнеплід з казки./Ріпка/

  3. Яке колесо при різкому повороті автомобіля не обертається?/Запасне/

  4. Від чого у качки лапи червоні?/Від колін/

  5. Які ноги у жирафа довші:передні чи задні?/Однакові/

  6. Біля тіла-вуха, а голови нема./Каструля/

  7. Кінь сталевий, вівса не просить, але оре і косить./Трактор/

  8. Коли беззубий дід відчуває біль від зубів?/Коли його вкусить собака./

  9. В який горщик не можна налити води?/В повний/

  10. Чи може страус назвати себе птахом?/Ні,він не вміє розмовляти/.

КОНКУРС « МИСТЕЦТВО»

  1. Ажурно вирізані ножицями з білого або кольорового паперу прикраси./Витинанки/

  2. Картина,на якій зображено групу неживих предметів./Натюрморт/

  3. Малюнок,на якому зображена природа-/пейзаж/.

  4. Зображення людини на картині./Портрет/

  5. Один з видів образотворчого мистецтва, в якому зображення створюється олівцем,вуглем,тушшю./Графіка/

  6. Художники,які зображують тварин-/анімалісти/.

  7. Випукле зображення на площині-/рельєф/.

  8. Люди, які виробляють скульптури./Скульптори/

  9. Виготовлення виробів з глини./Кераміка/

  10. Художники, які зображують на картині море./Мореністи/

КОНКУРС « МУЗИКА»

  1. Чергування сильних та слабких долей-/лад/.

  2. Уривок музичного твору від одного наголошеного звука до іншого./Такт/

  3. Головний,найстійкіший звук музичного твору./Тоніка/

  4. Закінчена музична думка-/музична фраза/.

  5. Знак повторення-/реприза/.

  6. Великий інструмент з чорно- білими клавішами./Піаніно/

  7. Людина, яка пише музику-/композитор/.

  8. Пять паралельних лінійок,на яких записують ноти./Нотний стан/

  9. Перерва у звучанні музичного твору-/пауза/.

  10. Швидкість, з якою виконується музичний твір-/темп/.

КОНКУРС «МАТЕМАТИЧНИЙ»

  1. Половина діаметра-/радіус/.

  2. Скільки клавіш має рояль?/88/

  3. 12 місяців-/рік/.

  4. Летіло 7 качок,3 підстрелили.Скільки качок залишилось?/Три,інші полетіли/

  5. Скільки важить зуб кашалота?/3 кг/

  6. 7м-це скільки см?/700 см/

  7. 7дм-це скільки см?/70 см/

  8. На трьох дубах по 6 яблук. Скільки всього яблук?/На дубах яблука не ростуть./

  9. На одній руці 5 пальців,на двох-10.А на десяти?/50/

  10. Задумане число збільшили на 10 і дістали 10. Яке число задумали?/0/

КОНКУРС « ПРИРОДОЗНАВСТВО»

  1. Зимове явище природи-/ожеледиця,снігопад/.

  2. Північний Льодовитий-/океан/.

  3. Водяний потік-/водоспад/.

  4. Зимовий холод-/мороз/.

  5. Найбільший материк-/Євразія/.

  6. Найбільший океан-/Тихий/.

  7. Весна,літо,осінь,зима-/рік/.

  8. Гігантські хвилі-/цунамі/.

  9. Я- вода і по воді плаваю./крига/

  10. Що росте догори коренем?/Бурулька/

КОНКУРС « АСТРОНОМІЯ»

  1. Небесне світило,що дарує людям світло і тепло?/Сонце/

  2. Планета,що носить імя римської богині кохання./Венера/

  3. Сонце-це планета?/Ні/

  4. Скільки планет Сонячної системи?/9/

  5. Космонавт, який першим полетів у космос-/Юрій Гагарін/

  6. Якби у людей не було б годинників,як люди орієнтувалися б у часі?/За сонцем і зорями/

  7. Яку форму має Земля?/кулі/

  8. Хто є першим українським космонавтом?/Леонід Каденюк/

  9. Шлях,по якому Земля рухається навколо Сонця?/Орбіта/

  10. Найвіддаленіша від Сонця планета-/Плутон/

КОНКУРС « НАРОДНА МУДРІСТЬ»

1.Хліб насолоджує тіло,а книга-/розум./

2.Зробив діло- /гуляй сміло/.

3.Що упало-те../пропало/.

4.Книга-джерело../знань/.

5.Ученому світ, а невченому../тьма/.

6.Книгу читай- розуму/набирай/.

7.Книга- лист у світі/знань/.

8.Книгу читати- усе../знати/.

9.Книга- твій друг,без неї,/як без рук/.

10.Кому книга-розвага,а кому-/навчання/.

ПІДСУМОК ЗАХОДУ:ПІДБИТТЯ РЕЗУЛЬТАТІВ,ОГОЛОШЕННЯ КОМАНДИ-ПЕРЕМОЖЦЯ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Креативний менеджмент в умовах змін (на прикладі управління закладами позашкільної освіти)»
Просіна Ольга Володимирівна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись