Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Тема 2. Обмін речовин і перетворення енергії. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 10 Клас, Дорослі

20.10.2021

105

6

0

Опис документу:

Біологія. Тема 2. Обмін речовин і перетворення енергії. Електронний навчальний посібник для самостійної роботи студентів 1 курсу

Електронний посібник призначений для використання студентами під час підготовки до виконання практичних робіт, завдань поточного оцінювання та тематичної атестації з дисципліни.

Посібник складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

Теоретичний матеріал та завдання наданої для рецензії роботи охоплюють розділи:

  • «Білки, нуклеїнові кислоти, вуглеводи, ліпіди»;

  • «Обмін речовин та енергії – основа функціонування біологічних систем»;

  • «Енергетичне забезпечення процесів метаболізму»;

  • «Вітаміни. Порушення обміну речовин»;

  • «Значення якості питної води. Раціональне харчування»;

  • «Негативний вплив на метаболізм токсичних речовин»;

  • «Нейрогуморальна регуляція процесів метаболізму».

Для вивчення тем залучаються знання як з різних розділів біології (цитологія, молекулярна біологія, ботаніка, зоологія, фізіологія), так і з хімії.

Робота містить завдання різної форми, ілюстрації, посилання на освітні ресурси всесвітньої мережі інтернет (відео з українських освітніх YouTube-каналів, додатків для смартфону, сайтів) у вигляді QR-кодів та перелік рекомендованої літератури.

Використання QR-кодів є наразі новим способом організації навчального матеріалу. А інтеграція зі всесвітньою мережею та використання смартфонів для навчання зможе привернути увагу студентів.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.