Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Дислексія: як подолати труднощі та підвищити успішність в навчанні
»
Взяти участь Всі події

Біологія. Методичні вказівки до самостійної роботи з розв’язання задач з екології з дисципліни для студентів 1 курсу

Біологія

Для кого: 11 Клас, Дорослі

20.10.2021

48

4

0

Опис документу:

Біологія. Методичні вказівки до самостійної роботи з розв’язання задач з екології з дисципліни для студентів 1-А курсу

Розробка призначена для використання студентами 1-А курсу всіх спеціальностей під час підготовки до виконання завдань лабораторних та практичних робіт з дисципліни, а також підготовки до складання тематичних атестацій.

Методичні вказівки складено відповідно до чинної програми з дисципліни «Біологія» для вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, згідно з ОПП та ОКХ відповідних спеціальностей та стандартам вищої освіти.

В роботі стисло подано теоретичний матеріал, наведені приклади розв’язання задач з генетики, задачі для самостійного розв’язування, словник біологічних термінів та додатки. Робота містить задачі різних типів:

  • задачі на складання схем ланцюгів живлення, характерних для різних екосистем;

  • задачі на обчислення продуктивності біогеоценозів;

  • задачі на правило екологічної піраміди та інші.

Кожному типу задач передують теоретичні відомості та рекомендації щодо їх розв’язання, що дає змогу студентам повторити відповідні теми й краще засвоїти знання про різні типи взаємозв’язків між організмами, ланцюги живлення, правило екологічних пірамід як наслідок закону збереження енергії та інших законів термодинаміки, структуру екосистем, функціональну роль продуцентів, консументів та редуцентів в екосистемах.

Робота містить численні ілюстрації. Таблиці та схеми, що наведені у додатках, а також перелік рекомендованої літератури сприятимуть більш глибокому засвоєнню навчального матеріалу. Текстова частина супроводжується перехресними посиланнями, що дозволяє скоротити час пошуку необхідної інформації.

Електронний варіант збірника дозволить студентам організувати самостійну роботу у зручному для них режимі, вірно виконати завдання лабораторних і практичних робіт та якісно скласти тематичну атестацію.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.