Мета бесіди:
Сформувати в учнів навички безпечної поведінки під час зимових умов.
Попередити травматизм та виховати відповідальне ставлення до власного здоров’я й безпеки інших.
Завдання бесіди:
Ознайомити учнів із поняттям «ожеледиця» та умовами її утворення.
Пояснити небезпеку для пішоходів і водіїв.
Розглянути правила поведінки на слизьких дорогах і тротуарах.
Виховати уважність, обережність та взаємодопомогу.













