До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
6
міс.
0
5
дн.
0
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!

Бесіда "Будьмо здорові. Правила догляду за шкірою тіла"

Опис документу:
Гігієна дітей та підлітків – сукупність гігієнічних правил, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я. Дотримання правил особистої гігієни – одна з умов нормальної і здорової життєдіяльності. Важливими є правила догляду за шкірою тіла.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Будьмо здорові!

                   Ваше здоров’я — у ваших руках

     Гігієна дітей та підлітків – сукупність гігієнічних правил, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я. Основи гігієни дітей та підлітків включають норми належного утримання тіла, порожнини рота, статевих органів, а також правильне використання засобів особистої гігієни, одягу та взуття. Як важливі компоненти поняття гігієни розглядаються питання праці і відпочинку, режиму дня та харчування. Дотримання правил особистої гігієни – одна з умов нормальної і здорової життєдіяльності.

Правила догляду за шкірою тіла

 

 1. Мийтеся щодня теплою водою з туалетним (бажано дитячим) милом. Особливо ретельно мийте місця, які забруднюються найбільше. Витираючись, не забувайте як слід висушувати шкіру між пальцями ніг. Пам'ятайте, що у вас має бути свій рушник для тіла та окремі рушники для ніг і рук.

   2. Не бажано часто митися у ванні, краще регулярно користуватися душем з теплою водою.

   3. Щодня одягайте чисту білизну, шкарпетки або колготки. Якщо білизна забруднилася протягом дня, замініть її.

   4. Якщо у вас суха і чутлива шкіра, попросіть батьків, щоб вони підібрали вам спеціальні мийні та гігієнічні засоби.

   5. Ніколи не розчухуйте шкіру тіла та не видавлюйте прищиків, не намагайтеся самостійно видаляти гнійники. Не проколюйте та не розривайте пухирі: на їхньому місці можуть утворитися запалення.

   6. Якщо ви помітили на своєму тілі висипи, терміново повідомте про це батьків. Вони можуть свідчити про появу інфекційної хвороби чи алергії.

   7. Вживайте більше свіжих овочів і фруктів, пийте багато молока, і ваша шкіра завжди буде гарною, тому що в організм із їжею потраплятиме достатня кількість вітамінів і мінеральних речовин.

   8. Гуляючи в лісі або полі, не торкайтеся незнайомих рослин. Вони можуть виявитись отруйними і спричинити подразнення шкіри.

      Доглядаючи за тілом, слід пам'ятати, що запорукою здоров'я є чистота ваших рук.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Малюк у світі економіки та фінансів»
Часнікова Олена Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн