Батьківські збори-вікторина "Я знаю свою Україну!"

Опис документу:
Мета: формувати ціннісне ставлення до держави, українського народу; продовжити ознайомлення учнів з державними та народними символами; виховувати почуття патріотизму, любові до рідного краю, пошану до свого народу, бажання приносити користь своїй країні; розвивати почуття національної свідомості та громадської активності, відчуття любові до рідної землі, прагнення бути свідомими патріотами українського народу; розвивати критичне мислення, пізнавальний інтерес; продовження знайомства батьків ...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

листопад 2019 р.

Батьківські збори-вікторина

«Я знаю свою Україну»

Вчитель поч. класів

Кобзун О.М.

Форма проведення: вікторина

Мета: формувати ціннісне ставлення до держави, українського народу; продовжити ознайомлення учнів з державними та народними символами; виховувати почуття патріотизму, любові до рідного краю, пошану до свого народу, бажання приносити користь своїй країні; розвивати почуття національної свідомості та громадської активності, відчуття любові до рідної землі, прагнення бути свідомими патріотами українського народу; розвивати критичне мислення, пізнавальний інтерес; продовження знайомства батьків молодших школярів з «мистецтвом жити з дітьми»; створити умови для співпраці дітей та батьків в ігровій ситуації; створити ситуації взаємодії та співпраці.

Обладнання: пісочний годинник ( 5 хв), ноутбук, телевізор, заготовки для аплікацій, клей, білий папір, паперові стаканчики, ризиночки з шнурками, паперові стакани із Державними Символами, повітряні кульки, кольори прапора, маркери, заготовки для «Сенкану», кольорові капелюшки, цукерки, кошики, відеоролики, сертифікати-пам’ятки «Я знаю свою Україну», медальки.

Хід зборів

Батьки та діти перед початком формують 4 команди

( 1 команда батьків і 3 команди учнів)

Учитель: Доброго дня, шановні батьки, рада бачити вас усіх сьогодні. Наші збори, як завжди, пройдуть у незвичайному форматі. Так як наші діти дуже полюбляють проводити час разом зі своїми батьками, то я вирішила провести чергову зустріч у нашій великій, дружній, класній родині. Тож розпочнемо збори-вікторину із загадки.

Красивий, щедрий рідний край,

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься...

Учитель: - Отож, як ви вже зрозуміли, поговоримо сьогодні ми про нашу славну Україну, а також з’ясуємо чи ви все про нею знаєте. Отож перше завдання:

І. Рослинні символи України

У кожної команди на толі стоять заготовки для аплікації. За 5 хвилин учасники мають створити композицію, відгадати яка рослина зображена і так назвати свою команду.

За виконане завдання кожна команда отримує цукерки по кількості учасників

ІІ. Рядок із пісні

Кожна команда отримує паперові стаканчики на яких написані слова із пісні. Учасники мають за допомогою ризиночки та шнурочків скласти слова із пісні у правильному порядку та назвати її.

Учитель: - Так, дійсно – це велична урочиста пісня, яка має назву "Ще не вмерла України" – і це наш Державний Гімн. Коли звучить Гімн необхідно усім стати струнко, цим самим ми висловлюємо свою шану і повагу до України, до всіх тих, хто живе в Україні, тобто і до себе також. Тож я запрошую вас усіх до виконання Державного Гімну України.

Виконання Гімну України

За виконане завдання кожна команда отримує цукерки по кількості учасників

ІІІ. Державні символи

У центрі класної кімнати стоїть стіл на якому розміщені стаканчики із зображенням Державних Символів України. Один учасник із команди має перенести всі символи до свого столу за допомогою повітряної кульки.

За виконане завдання команда, яка швидше впорається із завданням, отримує цукерки по кількості учасників

ІІІ. Розминка «Кольори прапора»

Команди мають по черзі назвати свої асоціації до кольорів прапора.

Синій – вода, небо, волошки, незабудки …

Жовтий – сонце, лан пшениці, зерно, соняшник …

За виконане завдання кожна команда отримує цукерки по кількості учасників

ІV. Вікторина

- Що означають кольори в українському прапорі?

- Хто заснував місто Київ?

- Коли ми святкуємо День Незалежності?

- Назвіть найдовший народний музичний інструмент України.

За правильну відповідь команди отримують цукерки по кількості учасників

V. Сенкан

За виконане завдання кожна команда отримує цукерки по кількості учасників

VІ. 6 капелюхів

Білий капелюх Группа в білих капелюхах називає тільки факти про Україну. (Державні символи, президента, столицю, найголовнішу вулицю Києва, найбільші міста, область, район, найбільша річка, гори тощо).

Жовтий капелюх: Назвати позитивні сторони нашої країни.

Чорний капелюх: Назвати неативні сторони нашої країни.

Червоний капелюх: Група в червоних капелюхах повинна висловити свої почуття та емоції, які в них викликає Україна.

Зелений капелюх: наступній групі я пропоную пофантазувати на тему: «Україна – жива істота» (всі команди малюють малюнок та представляють його).

За виконане завдання кожна команда отримує цукерки по кількості учасників

Синій капелюх: ЗВР в синьому капелюсі, аналітик, підіб'є підсумок всьому вище сказаному.

Всі учасники підраховують цукерки в кількості на одного чоловіка та разом визначають переможця.

Всі учасники діти нагороджуються грамотами, а батьки медалями

Учитель: - Ось і добіг до кінця наш урок. Але те, про що ми сьогодні говорили, запам'ятайте на все життя. Бо нема нічого святішого і ріднішого на білому світі, ніж своя, рідна сторона, мила Вітчизна, світла і дорога серцю кожного українця. Наша Батьківщина – рідна єдина Україна. Завжди пам'ятайте це і гордо пронесіть усвідомлення того, що ми – діти України. Несіть у світ добро і радість, як справжні українці, бо кожен з нас приходить у світ для добра.

Пам’ятайте, Україна – ЄДИНА КРАЇНА! Незважаючи на усі негаразди, ми прагнемо одного – спокою, миру та чистого блакитного неба над головою. І це у нас буде! Дякую за співпрацю!

5

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
4
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!