! В а ж л и в о
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Батьківські збори в різновіковій групі «Будемо знайомі»

Опис документу:
Завдання: познайомити батьків із завданнями і особливостями освітньої роботи, завданнями дошкільного закладу на новий навчальний рік; навчити батьків спостерігати за дитиною, вивчати його, бачити успіхи і невдачі, намагатися допомогти йому розвиватися в її власному темпі; активізувати роботу з розвитку мовлення дітей.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Батьківські збори в різновіковій групі

«Будемо знайомі»

Цілі: розширення контакту між педагогами та батьками; моделювання перспектив взаємодії на новий навчальний рік; підвищення педагогічної культури батьків.

Завдання: познайомити батьків із завданнями і особливостями освітньої роботи, завданнями дошкільного закладу на новий навчальний рік; навчити батьків спостерігати за дитиною, вивчати його, бачити успіхи і невдачі, намагатися допомогти йому розвиватися в її власному темпі; активізувати роботу з розвитку мовлення дітей.

Форма проведення: зустріч.

Учасники: вихователі, батьки.

План проведення

Заповнення анкети.

1. Вступна частина. Привітання батьків з початком навчального року.

Ознайомлення з планом проведення батьківських зборів.

2. Ознайомлення батьків з цілями і завданнями дитячого садка на новий навчальний рік, особливостями освітнього процесу і додатковими освітніми послугами ( гурткова робота)

4. Спільне обговорення питання «Вікові особливості дітей різновікової групи».

5. Вибори складу батьківського комітету.

9. Різне.

Хід заходу

I. Підготовчий етапу

1. Підготовка анкет для батьків і пам'яток.

II. організаційний етап

Батьки заходять, сідають довільно. Кожному видається анкета і пропонується заповнити анкету.

III. вступна частина

Добрий вечір, шановні батьки! Ми дуже раді бачити вас в нашій групі. Сьогодні у нас з вами першІ батьківськІ зборИ, на яких ми познайомимося, дізнаємося один про одного ближче. Батьки заповнюють анкети.

Отже, Ви привели своїх дітей в дитячий сад і у нас з Вами одна спільна мета: зробити їх перебування тут комфортним, безпечним, цікавим, захоплюючим, пізнавальним і т. Д.

Під час перебування дитини в дитячому садку ми складаємо трикутник (діти, педагоги, батьки). На чолі трикутника, звичайно ж, ваша дитина. Як Ви думаєте, що станеться з триногим табуретом, якщо підломилися одна ніжка? (впаде) Саме так, впаде! Згадайте байку Крилова «Лебідь, рак і щука», де йдеться: «Коли в товаришах згоди немає, на лад їх справа не піде, вийде у нього не справа, тільки мука!».

Отже, нам з Вами треба об'єднати зусилля для того, щоб дітям було цікаво і комфортно в дитячому саду, і тут дуже важлива наявність взаєморозуміння і підтримки. Сподіваємося, ми з Вами будемо жити однією дружною сім'єю.

А зараз давайте з вами познайомимося. Ви, можливо, ще не всі знайомі між собою. Ми вам пропонуємо познайомитися. Для того щоб наш з вами колектив був дружним і згуртованим давайте пограємо.

Гра «Чарівний клубочок»

«Мене звуть (П.І.П вихователя), дуже приємно працювати з вашими дітьми ...»

Батьки обмотують ниточку навколо пальця, представляються, і передають клубочок по колу. Замикає коло.

Наш клубочок чарівний і нитка, що зв'язала нас між собою теж чарівна, ми хочемо, щоб ця нитка була міцною і міцною протягом декількох років, що ми будемо з вами разом, ми її зараз складемо в конверт і вона буде зберігатися до випуску в дитячому саду.

Хочеться почати з приємного і подякувати тих батьків, які відгукуються на участь в конкурсах нашого дитячого садка. Велике вам спасибі!

Тема нашого зібрання «Початок навчального року»

Вихователь розповідає батькам про режим дня, освітніх програмах, за якими здійснюється педагогічний процес, завдання виховання і навчання, про основні заняття і видах дитячої діяльності (сітка занять)

Психологічна характеристика дітей(згідно програми на початок року)

Різне

Хотілося б мам нагадати деякі правила для батькі вихованців нашого дошкільного підрозділу, які я хочу вам нагадати.

Виконання режиму дня дитини в дитячому саду –Запізнення в дитячий садок.

Запізнившись в дитячий садок діти заважають педагогу займатися з іншими, не встигають виконати будь-яке завдання, не засвоюють матеріал. Батьки позбавляють дітей права на освіту.

Вихователь зобов'язаний знати де дитина і що з ним, прошу вас допомагати нам .

Відсутність дітей в дитячому садку.

-Не забувати дзвонити педагогам, медсестрі.

-Після хвороби дитини повідомляти про вихід його в дитячий садок напередодні.

-Якщо дитина буде відсутня в дитячому садку за сімейними обставинами, необхідно написати заяву на ім'я завідувача, якщо ваших дітей забирають інші особи завчасно попередьте вихователя. Неповнолітнім дітям та батькам в нетрезвому стані дітей не відпускаємо з дитячого садка

Жодна дитина не застрахований від фізіологічної «неприємності», він може забруднитися фарбою, намочити одяг водою прохання принести запасний одяг.

Не забувайте розписуватися в зошиті прийому дітей з ранку і ввечері.

Не забувайте, що оплата за дитячий садок здійснюється до 20 числа.

Сподіваюся, що батьки візьмуть до відома наші рекомендації і постараються, виконувати ці нехитрі правила, допомогти вихователям зробити життя в дитячому саду радісним, цікавим, здоровим та безпечним.

Вибір батьківського комітету

Голова батьківського комітету: (він є представником від групи,

Заступник голови батьківського комітету (його права рука);

секретар батьківських зборів;

група батьків, що відповідає за здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної і наочно дидактичної бази групи,благоустрій і створення в ній нормальних санітарно-гігієнічних умов;

сектор уваги (відповідальний за придбання подарунки для іменинників, на Новий рік, організацію «солодких вечорів» і т. п.);

спортивний сектор (проведення і оснащення заходів, спрямованих на зміцнення і збереження здоров'я вихованців);

культурно-масовий сектор (залучення батьків до участі у виховній, культурно-масовій роботі з вихованцями поза розвиваючих занять, а також під час канікул);

Батьківські голоси підраховуються, оголошуються результати, проходить обговорення персонального складу батьківського комітету групи. Прямим голосуванням батьківський комітет затверджується.

В кінці нашого зібрання хотілося б сказати. У будь-якій команді дуже важливе розуміння, добрі відносини, взаємодопомога і взаємоповага. Умовами гapмонічних відносин дітей і батьків, дітей і педагогів, педагогів і батьків є вміння поступатися один одному, взаємна терпимість.

Тестування «Батьки і діти: проблеми виховання»

Мета: допомогти батькам реально зі сторони подивитися та оцінити стосунки та виховання у власній сім’ї.

Запитання

Відповіді

п/п

Чи можете ви

Можу завжди А

Можу,але не завжди

Б

Не можу В

1

У будь-який момент зупинити всі свої справи й зайнятися дитиною

 

 

 

2

Порадитися з дитиною, незважаючи на її вік

 

 

 

3

Зізнатися дитині в помилці, припущеній стосовно неї

 

 

 

4

Вибачитися перед дитиною у випадку своєї неправоти

 

 

 

5

Володіти собою й зберігати самовладання, навіть якщо вчинок дитини вивів вас із себе

 

 

 

6

Поставити себе на місце дитини

 

 

 

7

Повірити хоча б на хвилину, що ви добра фея (прекрасний принц)

 

 

 

8

Розповісти дитині повчальний випадок зі свого дитинства, що показує вас у вигідному світі

 

 

 

9

Завжди втримуватися від уживання слів і висловів, які можуть ранити дитину

 

 

 

10

Пообіцяти дитині виконати її бажання в обмін на її гарну поведінку

 

 

 

11

Виділити дитині один день, коли вона може робити, що бажає, поводитися, як хоче, і ні в що не втручатися

 

 

 

12

Не відреагувати, якщо ваша дитина вдарила, грубо штовхнула або просто незаслужено скривдила іншу дитину

 

 

 

13

Устояти проти дитячих прохань і сліз, якщо ви впевнені, що це каприз, скороминутна примха

 

 

 

Підрахунок балів: 

варіант «А» -3бали; варіант«Б» -2бали; варіант«В» -1бал.

Якщо ви набрали від 30 до 39 балів, виходить, дитина найбільша цінність у вашому житті. Ви прагнете не тільки зрозуміти, але й пізнати її. Ставитеся до неї з повагою, дотримуєтеся найбільш прогресивних принципів виховання й постійної лінії поведінки. Інакше кажучи, ви дієте правильно й можете сподіватися на гарні результати.

Сума від 16 до 30 балів: турбота про дитину — для вас питання першорядної важливості. Ви маєте здатності вихователя, але на практиці не завжди застосовуєте їх послідовно й цілеспрямовано. Часом ви надто суворі, в інших випадках — надто м'які. Крім того, ви схильні до компромісів, які послабляють виховний ефект. Вам належить серйозно замислитися над своїм підходом до виховання дитини.

Кількість балів складає менше 16: це свідчить про те, що у вас серйозні проблеми з вихованням дитини. Вам бракує або знань, або бажання й прагнення зробити дитину особистістю. Вам слід звернутися про допомогу до фахівців — педагогів та психологів, познайомитися з публікаціями з питань сімейного виховання.

Шановні батьки! Оберіть найближчу для вас відповідь на кожне запитання (будь ласка, відпові- дайте щиро та відверто).

1. Чи читаєте ви дітям? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

2. Чи діти є ініціаторами читання ? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

3. Ваша дитина вчинила погано. Чи замислюєтеся ви, що така поведінка може бути результатом вашого виховання? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

4. Чи одностайні ви з вашим чоловіком (дружиною) в питаннях виховання дітей? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

5. Якщо дитина пропонує вам свою допомогу, чи приймаєте ви її, навіть розуміючи, що справа може загальмуватися або й зовсім зупинитися? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

6. Чи використовуєте ви заборону або наказ лише тоді, коли це справді необхідно? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

7. Чи цікавитеся ви проблемами дитини щодня? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

8. Чи регулюєте оточення вашої дитини? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити )

9. Чи вмієте ви не наказувати, а просити про щось свою дитину? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

10. Чи часто у стосунках з дитиною вдаєтеся до фраз «Не заважай, мені бракує часу» або «Чекай, доки я закінчу свої справи»? Так. Ні. Ніколи. (потрібне підкреслити)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Картографія та топографія»
Довгань Андрій Іванович
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись