Батьківські збори в 9, 11 класах "Підготовка до іспитів"

Опис документу:
Ситуація іспиту - це стресова ситуація, яка супроводжується психологічною напругою, переживаннями, але це не завжди погано, а в даній ситуації навіть дуже доречно і добре, це значить, що хлопцям не однаково, вони зосереджуються на задачі, що стоїть перед ними. Важливо, щоб це хвилювання не переросло в щось більше, в неврози, інакше це не тільки перешкодить хлопцям підготуватися до іспитів, але і може плачевно позначитися на їх подальшому з

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Батьківські збори в 9, 11 класах "Підготовка до іспитів"

Ситуація іспиту - це стресова ситуація, яка супроводжується психологічною напругою, переживаннями, але це не завжди погано, а в даній ситуації навіть дуже доречно і добре, це значить, що хлопцям не однаково, вони зосереджуються на задачі, що стоїть перед ними. Важливо, щоб це хвилювання не переросло в щось більше, в неврози, інакше це не тільки перешкодить хлопцям підготуватися до іспитів, але і може плачевно позначитися на їх подальшому здоров'я.

Батьківські збори: Психологічна готовність до здачі іспитів

Шановні батьки, Ваші діти стають дорослими людьми і не за горами той самий самостійне життя, до якої вони так прагнуть. Але гора все-таки існує і це - іспити. Ситуація іспиту - це стресова ситуація, яка супроводжується психологічною напругою, переживаннями, але це не завжди погано, а в даній ситуації навіть дуже доречно і добре, це значить, що хлопцям не однаково, вони зосереджуються на задачі, що стоїть перед ними. Важливо, щоб це хвилювання не переросло в щось більше, в неврози, інакше це не тільки перешкодить хлопцям підготуватися до іспитів, але і може плачевно позначитися на їх подальшому здоров'я.

Всі діти хвилюються по-різному, але це не залежить від рівня їх підготовки, це залежить в першу чергу від темпераменту, від нервової системи, тобто у кого-то процеси збудження проходять яскравіше і сильніше, а хтось більш спокійно до всього ставиться і це в загальному властиво людям протягом всього життя, а не тільки в ситуації іспиту. Ви, батьки, вже знаєте який у Вас дитина - більш збудливий і тривожний або спокійний. Але яким би він не був, ні в якому разі не говорите йому таких гучних фраз, як - якщо ти не здаси, додому можеш не приходити, бо дитина замість того, щоб зосередитися на майбутні іспити і як слід підготуватися, буде постійно думати і переживати тільки про це. Такі гучні фрази лягають додатковим тягарем на плечі Вашої дитини, якому належить скласти і так дуже складні іспити.

У підготовці випускників до іспитів величезну роль відіграють батьки. Саме батьки багато в чому вселяють впевненість дітям в своїх силах або, навпаки, підвищують тривогу, допомагають, хвилюються і переживають.

Чи не підвищуйте тривожність дитини напередодні іспитів - це може негативно позначитися на результаті. Дитині завжди передається хвилювання батьків, і якщо дорослі у відповідальний момент не можуть впоратися зі своїми емоціями, то дитина в силу вікових особливостей може емоційно "зірватися".

Підбадьорюйте дітей, хваліть їх за те, що вони роблять добре.

Підвищуйте їхню впевненість у собі, тому що чим більше дитина боїться невдачі, тим більше ймовірності допущення помилок.

Спостерігайте за самопочуттям дитини, ніхто, крім Вас, не зможе вчасно помітити і запобігти погіршенню стану дитини, пов'язане з перевтомою.

Контролюйте режим підготовки дитини, не допускайте перевантажень, поясніть йому, що він обов'язково повинен чергувати заняття з відпочинком.

Забезпечте вдома зручне місце для занять, прослідкуйте, щоб ніхто з домашніх не заважав. Зверніть увагу на харчування дитини: під час інтенсивного розумового напруження йому необхідна поживна і різноманітна їжа і збалансований комплекс вітамінів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
3
0
дн.
0
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!