Презентацію зробила на трудове навчання(Дизайн і технології)для 1 класу. Тема уроку:"Аплікація з паперу. Гарячий чай з лимоном". Використовую альбом-посібник до підручників за програмою О. Савченко і Р. Шияна. Презентація для онлайн-уроків. Сподіваюсь, що вона допоможе вам провести урок цікаво.
























