Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Матеріал:

Анна Гавальда. Творчість. Біографія.

14.08.2022
docx
Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали

Опис методичного матеріалу:

Ім'я цієї письменниці у нас залишається маловідомим, а ось на Заході вона надзвичайно популярна. Купити книги Анни Гавальда можна в будь-якому куточку світу, особливо на батьківщині автора - у Франції. Вони перекладені більш ніж на 30 мов і видаються багатомільйонними тиражами. Кажуть, що розповіді Анни Гавальда, з яких починався її творчий шлях, воскресили в сучасних читачах любов до малих літературних форм.

Романи, що принесли успіх Через 3 роки після першої публікації вийшов роман «Я її любив. Я його любила », який зробив письменницю знаменитою. А найбільшу світову популярність серед усіх книг Анни Гавальда отримав роман «Просто разом», який побачив світ у 2004 році. Зворушлива історія присутніх під одним дахом, здавалося б, чужих і несхожих людей, які несподівано стали один одному рідними і близькими, сколихнула читачів. Цей твір став номером один в списку книг Анни Гавальда, що стали світовими бестселерами. Через три роки по його мотивами зняли фільм. Подивитися екранізацію побажало понад 2 мільйонів глядачів. У 2009-му вийшла кіноверсія роману «Я її любив. Я його любила », теж мала успіх у глядачів. Не пройшов повз увагу кінематографістів і написаний ще в 2002 році роман для юнацтва «35 кіло надії», що оповідає про проблеми підлітків. Його екранізували в 2010 році. Не виключено, що така ж доля чекає і інші романи письменниці.

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:

Завантажити файл у хорошій якості

Усі придбані матеріали можна знайти в розділі мої придбані матеріали