Пропонується учням анкета "Мій рівень поведінки в інтернеті". Треба вибрати один , який найкраще підходить для опису твоєї поведінки в інтернеті.Думаю, цей коротенький тест допоможе тобі визначитися з рівнем поведінки та подумати над тим, добре це чи погано.











