Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ Ваша дитина:ЗДІБНА? ОБДАРОВАНА? ТАЛАНОВИТА?

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (5-6 років)

13.04.2020

329

7

0

Опис документу:
Шановні батьки! Хочете дізнатися ваша дитина здібна, обдарована чи талановита?! Дайте відповіді на запропоновані запитання. Відповідати на запитання потрібно «так» чи «ні». -Моя дитина ініціативна, жвава, рухлива -Її інтереси і захоплення досить постійні -ЇЇ зацікавленість урівноважена -Порівняно з однолітками виявляє інтерес і потяг (активно виражений) до мистецтва, літератури, спорту, природи, моделювання, техніки (підкреслити або записати)
Перегляд
матеріалу
Отримати код

АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ

Ваша дитина:ЗДІБНА? ОБДАРОВАНА? ТАЛАНОВИТА?

Шановні батьки! Хочете дізнатися ваша дитина здібна, обдарована чи талановита?! Дайте відповіді на запропоновані запитання. Відповідати на запитання потрібно «так» чи «ні».

-Моя дитина ініціативна, жвава, рухлива

-Її інтереси і захоплення досить постійні

-ЇЇ зацікавленість урівноважена

-Порівняно з однолітками виявляє інтерес і потяг (активно виражений) до мистецтва, літератури, спорту, природи, моделювання, техніки (підкреслити або записати)

-Має не більше двох друзів (постійних), причому старших від себе-Її цікавить усе загадкове, таємниче і навіть незрозуміле

-Любить багато запитувати, наполеглива в одержанні вичерпних відповідей-Її мова розвинена, дитина має великий запас слів, добре розуміє і вміло використовує його

-Переважно намагається знайти самостійне рішення в тих або інших ситуаціях, обставинах

-Не задовольняється поверховим поясненням і такими ж відповідями на свої численні запитання

-Намагається дотримуватися власного погляду на ті або інші події, незважаючи ні на які обставини та обіцянки-Обов'язково (завжди) реагує на все нове

-Розпочату справу практично завжди намагається довести до кінця

-У суперечках відстоює власну думку, не хоче визнавати загальноприйняті погляди

-У непередбачених і складних ситуаціях бере на себе роль лідера-Має помітну схильність до якогось виду діяльності або до предмета (групи предметів, іграшок, книжок тощо)

-Настирлива, вперта, рішуча в досягненні бажаної мети-Виявляє неприховану потребу в підтримці дорослих

-Легко знаходить і завжди має досить багато друзів

-Ставить багато запитань, переважно з кола своїх захоплень та інтересів-На багатьох справляє враження не за віком старшої

-Нерідко виявляє риси егоїзму або навіть безпричинної агресії-Знає собі ціну і своє покликання

-Легко і часто відволікається і залишає розпочату справу (заняття), гру тощо

-Майже однаковою мірою цікавиться гуманітарними і технічними питаннями

Тепер підсумуємо: *Якщо на запитання 1,6,12,18, 24, Ви відповіли «так», ваша дитина загалом здібна *За умови негативних відповідей на запитання 18,24 запишіть відповіді на запитання 2,3,7,10,11,13,16,17,19,20,22 * Якщо всюди буде «так», є серйозні підстави гадати, що дитина по-справжньому обдарована *Коли і на останні запитання - 4,5,6,9, 14,15,21,23,25- відповіді позитивні, це може свідчити про ознаки яскравої обдарованості, навіть таланту.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.