Анатолій Балабуха

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Балабуха Анатолій Хомич (брат Кіма Хомича Балабухи) народився 6 листопада 1938 року в учительській сім’ї в селі Старе Мажарове, що на межі з дніпропетровським Приоріллям, - Зачепилівський район Харківщини. 1941 року батька перевели директором Бердянської школи, який невдовзі після початку війни пішов добровольцем на фронт і загинув під Краснодаром. Родина була в евакуації в Сталінградській області. Після визволення Зачепилівського району від загарбників мати з дітьми повернулася до Бердянки.

Ще другокласником Анатолій надіслав свого вірша до „Піонерської правди”, але твір визнали недосконалим і не надрукували. Старші класи навчався в Красноградській школі імені Копиленка, 1958 року закінчив Красноградське медичне училище, фельдшерував неподалік дому в селі Червоноармійському. Його вірші друкуються в „Ленінській зміні”, „Соціалістичній Харківщині”, „Літературній газеті”, харківському альманасі „Дні поезії” (1959 рік). 1966 року у харківському видавництві „Прапор” вийшла його збірка поезій „Келих сонця”.

1967 року закінчив філологічний факультет Харківського державного університету.

Працював на харківському обласному радіо, в Книжковій палаті, в бюлетені „Нові книги УРСР”, в газеті „Друг читача”. З 1974 року до виходу на пенсію (1998 рік) працював редактором в університетському видавництві. Публікувався в журналах „Прапор”, „Дніпро”, „Перець”, збірці любовної лірики „Слобожанська муза” (2000 рік).

Щастя

Щастя – немов з-під стріхи

Синіх краплин бистроплин.

Снігу – ой, скільки віхоли

Нам на поріг нанесли.

Все відкружляло у танку,

Тільки замети лежать.

Хороше в свіжі світанки

Перші сліди залишать.

Рідна моя людино,

Ближча на всій землі.

В серці моєму єдиний

Твій хай лишиться слід.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
4
міс.
0
2
дн.
2
1
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!