і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Предмети »

Анатолій Балабуха

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Балабуха Анатолій Хомич (брат Кіма Хомича Балабухи) народився 6 листопада 1938 року в учительській сім’ї в селі Старе Мажарове, що на межі з дніпропетровським Приоріллям, - Зачепилівський район Харківщини. 1941 року батька перевели директором Бердянської школи, який невдовзі після початку війни пішов добровольцем на фронт і загинув під Краснодаром. Родина була в евакуації в Сталінградській області. Після визволення Зачепилівського району від загарбників мати з дітьми повернулася до Бердянки.

Ще другокласником Анатолій надіслав свого вірша до „Піонерської правди”, але твір визнали недосконалим і не надрукували. Старші класи навчався в Красноградській школі імені Копиленка, 1958 року закінчив Красноградське медичне училище, фельдшерував неподалік дому в селі Червоноармійському. Його вірші друкуються в „Ленінській зміні”, „Соціалістичній Харківщині”, „Літературній газеті”, харківському альманасі „Дні поезії” (1959 рік). 1966 року у харківському видавництві „Прапор” вийшла його збірка поезій „Келих сонця”.

1967 року закінчив філологічний факультет Харківського державного університету.

Працював на харківському обласному радіо, в Книжковій палаті, в бюлетені „Нові книги УРСР”, в газеті „Друг читача”. З 1974 року до виходу на пенсію (1998 рік) працював редактором в університетському видавництві. Публікувався в журналах „Прапор”, „Дніпро”, „Перець”, збірці любовної лірики „Слобожанська муза” (2000 рік).

Щастя

Щастя – немов з-під стріхи

Синіх краплин бистроплин.

Снігу – ой, скільки віхоли

Нам на поріг нанесли.

Все відкружляло у танку,

Тільки замети лежать.

Хороше в свіжі світанки

Перші сліди залишать.

Рідна моя людино,

Ближча на всій землі.

В серці моєму єдиний

Твій хай лишиться слід.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стратегії профілактики та вчасного реагування на прояви суїцидальної поведінки неповнолітніх»
Мельничук Вікторія Олексіївна
36 години
590 грн
295 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти