Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Якщо у вас немає переконання і сміливості, щоб захистити те, що ви вважаєте правильним, жорстокість буде супроводжувати вас завжди

Виховна робота

Для кого: 9 Клас

10.04.2021

74

1

0

Опис документу:
Героям Небесної Сотні Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України, а троє іноземців (громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані) посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Якщо у вас немає переконання і сміливості, щоб захистити те, що ви вважаєте правильним, жорстокість буде супроводжувати вас завжди

Стоять в тихій зажурі дерева. Осінь зриває з них золотаве листя і воно повільно опускається на землю. Простягаю долоню,і золоте диво лягає на мою руку , тулиться до неї , немов просить захисту. Дивлюся на нього і відчуваю невимовний сум.

Я стою перед меморіалом пам` яті героям Небесної сотні , а пісня Тараса Чубая « Гей, плине кача» крає серце і невимовний жаль і смуток огортають серце, а перед очима пропливають події листопада 2013- лютого 2014 року. Я вслухаюся в журливу мелодію і ніби чую постріли і крики людей , бачу нажахані обличчя , бачу поранених і вбитих людей…

Шумить , вирує Майдан , Банківська, Грушевського , Інститутська. Люди стомлені , виснажені холодом, незручностями життя в наметах,але настрій у всіх піднесений. Мітингувальники вірять в те , що боротьба їх того варта , що всі їх зусилля недаремні , що потрібно щось зміювати , бо так далі жити неможливо , що потрібно боротися за краще майбутнє і відступати не збираються.«Мамо, все тільки починається» , - говорив Сергій Кемський. Він впевнений , що об`є -днавшись на Майдані , люди зможуть сформувати свій порядок і домогтися реальних змін. Настав час керувати народові , а «банду» потрібно гнати геть.

Лунають палкі промови. Один за одним піднімаються на трибуну виступаючі і закликають не припиняти боротьбу , не піддаватися на провокації , бо людям завше прагнеться більшого , ніж досягнуто. Нехай навіть ми мусимо досягти цього ціною неабияких зусиль , або навіть ціною власного життя. Навіть козацьке прислів `я говорить: «Коли всім народом дмухнути, то буде буря».Саме з таким гаслом українці починали свою боротьбу проти ворогів. Так само і почалася боротьба на Майдані. І ось пролунали перші постріли ,які сколихнули весь Майдан, пролилася перша кров і перші жертви….Але паніки не було. Мітингувальники чинили супротив. Запрацювали снайпери , які відстрілювали людей , почалося справжняє кровопролиття….Так влада розправилась з тими хто мирно хотів відстояти конституційні права , хто хотів кращого життя.

Я вдивляюся в нерухомі обличчя загиблої Небесної сотні і біль огортає моє серце. Яких палких патріотів і мужніх людей втратила Україна , втратив наш народ , але пам` ять про них буде вічно жива.Одним із тих , хто загинув на Інститутській під час Революції гідності був і Сергій Кемський. Це відомий журналіст , політолог , герой Небесної Сотні. Був він прихильником ненасильницького супротиву. Допомагав у створенні організацій взаємодопомоги. 21 листопада 2014р. йому присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота зірка»(посмертно) - за громадянську мужність , патріотизм , героїчне відстоювання конституційних засад демократії , прав і свобод людини , самовіддане служіння Українському народу , виявлені під час Революції гідності та медаль «За жертовність і любов до України (червень 2015р).

Герої не вмирають . Вони завжди житимуть у наших серцях. Ніколи не гаснуть свічки біля меморіалу Небесної сотні , ніколи тут не в`януть живі квіти. Люди наче дань приносять їх сюди , щоб віддати шану полеглим , увіковічнити їхню славу.Ми низько схиляємо голови перед тими , хто мужньо боровся і віддав своє життя за краще майбутнє свого народу.

Історія завжди пам`ятає своїх героїв,хто загинув за Батьківщину , за свій народ. Жорстокість була є і буде. Але сміливі , рішучі , мужні вступають з нею у боротьбу. Вони не шкодують навіть свого життя,щоб захистити свої переконання, що чинять вони правильно. А особливо тоді , коли це стосується Батьківщини і свого народу. Так було споконвіків , так є так мусить бути.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.