Як розселяються рослини?

Опис документу:
Урок- дослідження з природознавства з компр'ютерною підтримкою, 2 клас

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Поділитися
Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Черепанова Таміла Миколаївна, вчитель початкових класів Христофорівської ЗОШ
Слайд № 1

Черепанова Таміла Миколаївна, вчитель початкових класів Христофорівської ЗОШ

Слайд № 2

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Реп’ях Сосна Вітром поширюється насіння :
Слайд № 17

Реп’ях Сосна Вітром поширюється насіння :

Весною зазеленіла, Влітку загоріла, Восени наділа Червоні корали.
Слайд № 18

Весною зазеленіла, Влітку загоріла, Восени наділа Червоні корали.

Слайд № 19

Слайд № 20

Слайд № 21

Гра « Заповни пропуски» Вставте у речення пропущені слова довідки Для поширення насіння рослини мають рі ні пристосування насінина клена- , лопуха-...
Слайд № 22

Гра « Заповни пропуски» Вставте у речення пропущені слова довідки Для поширення насіння рослини мають рі ні пристосування насінина клена- , лопуха- , кульбаби- . парашутики крильця гачечки

Гра «Казкові плоди» Відгадайте казку, назвіть плід, спосіб його поширення. « Горбоконик» - (зерно) – П.Єршов
Слайд № 23

Гра «Казкові плоди» Відгадайте казку, назвіть плід, спосіб його поширення. « Горбоконик» - (зерно) – П.Єршов

«Попелюшка» - (гарбуз) - Ш.Перро
Слайд № 24

«Попелюшка» - (гарбуз) - Ш.Перро

«Ріпка» - ( ріпа) – українська народна казка
Слайд № 25

«Ріпка» - ( ріпа) – українська народна казка

«Принцеса на горошині» – ( біб) – Г.Х. Андерсен
Слайд № 26

«Принцеса на горошині» – ( біб) – Г.Х. Андерсен

- Насіння і плоди слід зберігати в сухому, але прохолодному місці на про-тязі. Краще в мішечках з тканини, паперових пакетах, коробках, банках. - В...
Слайд № 27

- Насіння і плоди слід зберігати в сухому, але прохолодному місці на про-тязі. Краще в мішечках з тканини, паперових пакетах, коробках, банках. - Вони повинні знаходитися окремо від речовин із специфічними запахами гасу, нафталіну, парфумів тощо.

При підготовці презентації використані інтернет - ресурси
Слайд № 28

При підготовці презентації використані інтернет - ресурси

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Природознавство

Тема уроку . Як розселяються рослини? ( урок – дослідження)

Мета уроку : повторити знання учнів про будову рослин; ознайомити учнів зі способами поширення рослин; розвивати логічне мислення, увагу; виховувати інтерес до життя рослин, прагнення більше дізнатися про таємниці природи.

Обладнання : мультимедійна презентація « Як розселяються рослини?».

Тип уроку: урок засвоєння нових знань

Хід уроку

І. Організація класу.

1. Вправа «Погода ( слайд 1)

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

  1. Будова рослини. Слайд 2

  2. Способи розмноження рослин ( насінням, листковими живцями, стебловими живцями) Слайд 3

  3. Розгадування загадки ( Слад 4)

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

1.Рослини, насіння яких переноситься вітром. (Слайд 7)

2. Перегляд відео про перенесення насіння вітром ( Слайд 8)

3.Проблемне питання « Хто поширює насіння рослин? ( Слайд 9).

4. «Яке значення має яскраве забарвлення плодів рослин?» (Слайд 10)

5.Розповсюдження насіння тваринами і людьми ( Слайд 12)

6. Проблема « Чи можуть рослини самі розповсюджуватися?» (Слайд 13).

7.Перегляд відео фрагмента « Скажений огірок» ( Слайд 14.)

V. Узагальнення і систематизація матеріалу.

1.Тестування з теми ( Слайд 17).

2.Розгадування загадок, визначення способу розповсюдження рослини (Слайд 18).

3. Гра « Заповни пропуски» ( Слайд 22).

4. Гра « Казкові плоди» (Слайди 23 – 26).

5. Рекомендації « Як зберігати насіння і плоди в домашніх умовах» ( Слайд 27).

VІ. Підсумок уроку. Рефлексія. ( Слайд 28).

- Чи сподобався вам урок?

  • Що нового ви дізналися на уроці?

VІІ. Домашнє завдання.

Ст..52 – 53. Скласти розповідь про розселення будь – якої рослини, намалювати її малюнок

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
9
дн.
0
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!