Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Як і коли людина почала займатися бджільництвом

Всесвітня історія

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

30.09.2021

46

3

0

Опис документу:

Як і коли людина почала займатися бджільництвом

Людина неоднозначно ставиться до комах. Колись давно наші предки, ще лазячи по деревах, не бачили нічого поганого в тому, щоб харчуватися ними. Однак сьогодні вони можуть зустрічатися в якості їжі тільки в деяких національних кухнях. Та й в цілому ставлення людей до комах змінилося. На побутовому рівні їх можна вважати за банальних шкідників і порушників спокою, які тільки заважають нам. Але є і такі види, яких люди визнають корисними, наприклад, бджіл.

Смачний і корисний

Найімовірніше, особливе ставлення до бджіл сформувалося ще в ті часи, коли древні люди виявили, що мед не тільки смачний, але і дуже корисний продукт. Спочатку навряд чи хто-небудь відзначав його цілющі властивості, але пізніше на нього звернули увагу і як на лікувальний продукт. А з воску деякі древні “стоматологи” навіть робили міні-пломби. Тобто функціонал меду був великим.
І навіть сьогодні багато дослідників визнають за медом велику значущість. Так, його називають одним з кращих природних антибіотиків, і при застуді він дійсно виявляється хорошим народним засобом, який виконує необхідні функції для підтримки імунітету. І тому не дивне занепокоєння вчених про те, що бджоли можуть зникнути з лиця Землі і ніякого гідного аналога меду у нас не буде. Тобто вперше за три з половиною тисячі років ми перестанемо його добувати.

Історія використання меду

Аналізуючи хімічний склад черепків посуду, знайдених в Західній Африці, датованих 3,5 тис. років тому, фахівці виявили цікаву деталь. Крім багатьох інших більш відомих продуктів, що зустрічаються досить часто у наших предків, вчені побачили на стінках багатьох горщиків залишки бджолиного воску: в даному випадку це були ліпіди і масла.
Судячи з усього, стародавня людина поступово нагрівала стільники, в результаті чого виділила з часом і супутні речовини. Не виключено також, що горщики були частиною необхідного інвентарю для обробки меду і його зберігання. А це в свою чергу означає, що люди займалися бджільництвом або збором меду у диких бджіл дуже давно. У зв’язку з цим не можна виключати, що прийдешня можливість втрати меду може обійтися нам дуже дорого, причому не тільки з точки зору біологічного різноманіття, а й з позиції нашого здоров’я.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.