Презентацію можна використати в кінці навчального року, щоб пригадати героїв, яких вивчили, та на початку навчального року як у 5 класі (для ознайомлення з героями, яких будуть вивчати учні, та зацікавлення предметом), так і в 6 класі (на повторення)





























