Урок німецької мови в 1 класі
Вчитель: Островчук О.І.
Тема: Ich mőchte lesen
Мета: Навчальна: Вчити вживати нову лексику у МЗ з теми у формі гри.
Пред’явити нову букву H h і вчити читати.
Розвиваюча: Розвивати мислення, пам'ять, увагу, навички читання і письма, ігрову діяльність.
Виховна: Виховувати культуру навчальної праці, культуру спілкування
спілкування під час гри.
Обладнання: підручник, ілюстрації, картки, картинки, алфавіт, букви H h, м’яч.
Форма проведення: урок – гра
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання: Guten Tag! Guten Tag!
Hallo! Wie gehts?
Гра: «Гігантські кроки», (вивчені слова).
«Гра в м’яча» ( вивчені слова попереднього уроку).
Гра: «Farben».
II. Мовленнєва зарядка.
Reim.М
(робота за малюнком підручника)
Розгляньте малюнок підручника. Які предмети ви бачите? Чому розгублена Міа?
Was ist das? (показую на малюнки)
Учні пригадують предмети: das Buch, das Heft, die Kuli, der Stift, der Pinsel.
Reim (вчитель перекладає)
Вчитель читає (учні повторюють кожен рядочок)
Ш. Пред’явлення нового матеріалу.
Ich mőchte lesen
Опрацювання нових ЛО – назв дій учнів у школі
Űbung 2.
Sieh die Bilder an und hőr zu.
Hőr zu und sprich nach.
Ich mőchte lesen, schreiben, lesen, malen, zahlen.
Учні повторюють (див. малюнки)
Reim (учні повторюють кожен рядок)
VI. Sportpause
VII. Формування ігрової діяльності.
Wir spielen. Űb 3.
Гра з картками. Spiel emit Bildkarten.
(Учні розфарбовують і вирізають)
Розклали перед собою. Учитель називає дію німецькою мовою.
Учні вибирають картку, показують і називають слово.
Гра: “Ratespiel», «Відгадай».
Учитель показує картку «Was ist das?»
Sie ist blau? Nein? Sie ist gelb? Ja.
Das ist ein Pinsel? Nein? Das ist ein Buch? Ja.
Spiel «Pantomime»
Учень повинен зобразити дію, не коментуючи її. Інші учні відгадують і називають німецькою мовою.
Dascha lest. Nika schreibt. Roma malt.
VIII. Ознайомлення з новими буквами.
Картки: Повторення вивчених букв:
A, M, P, O, T, U, Ja, Jo, Ju, Je, Ji, K, I, N, E, D, S.
Гра:»Buchstaben.
Űbung 4.
Ich lerne Buchstaben.
H h
Suche H, h auf dem Bild!
Űbung 4. (b)
Прочитайте уголос (учні читають).
Робота на картках.
Самостійна робота: учні прописують в зошиті нові букви.
ІХ. Підсумок уроку.
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу