Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події

9 клас Алгебра Числові послідовності

Алгебра

Для кого: 9 Клас

20.08.2020

320

1

0

Опис документу:
Презентація "Числа Фібоначчі або золотий переріз у живій природі" .Проект"Числові послідовності" Даний проект реалізується в рамках навчального предмету алгебра і призначений для учнів 9 класу. У його основі лежить інтегроване дослідження в області декількох предметів, таких як математика, історія, література, біологія, музика, живопис, економіка. Робота над проектом дозволяє розвивати у його учасників аналітичне та творче мислення, спеціальні (математичні) і загально навчальні вміння.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Фотогалерея «Числа Фібоначчі або золота спіраль» Проект «Числові послідовності» «Жива природа»
Слайд № 1

Фотогалерея «Числа Фібоначчі або золота спіраль» Проект «Числові послідовності» «Жива природа»

Ботаніки встановили, що числа Фібоначчі зустрічаються в розташуванні листя на гілці, в будові шишок сосни, в зростанні живих організмів і клітин. Ч...
Слайд № 2

Ботаніки встановили, що числа Фібоначчі зустрічаються в розташуванні листя на гілці, в будові шишок сосни, в зростанні живих організмів і клітин. Чим же так унікальна спіраль? Ідеальне уявлення послідовності розвитку спіралі відзначено в раковині молюска Наутілуса. Кожна камера має однакову форму, а її розмір рівно в 1,618 разів більше розміру попередньої камери.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили