Презентація: коротко про головне! Пам'ять про Чорнобиль — це не лише трагедія минулого, але й нагадування про постійну увагу до безпеки, відповідальності влади та підтримки тих, хто зберігає цю пам'ять живою.
Через 40 років після катастрофи ми вшановуємо пам'ять загиблих, вдячні ліквідаторам та пам'ятаємо про незабутню трагедію, яка змінила історію України та світу.




















