Бібліотека... Тиша... Століття... Ще за часів князя Ярослава Мудрого була заснована перша державна бібліотека на території Софійського собору ( 1037 р. )... Бібліотека - це одне з найдавніших культурних надбань людства, адже нашому українському народові завжди була властива любов до книги. Ось тому і існує в Україні це особливе свято. 14 травня 1998 року Президентом був підписаний указ щодо Всеукраїнського Дня бібліотек. Так 30 вересня стало професійним святом для всіх бібліотекарів України.








