Пропоную матеріали до 3 грудня - Дня людей з інвалідністю. Його можна використати при проведенні годин класного керівника, виховних заходів. Стане у нагоді при оформленні дошки чи фоє закладу. Можна використовувати в друкованому і в електронному вигляді.
Якщо сподобалась робота - ставте вподобайку! Мені приємно бути корисною для Вас!
Швидшої Перемоги та мирного неба!















