Візьму я в руки хліб духмяний,
Він незвичайний, він святий.
Вібрав і пісню й працю в себе
Цей хліб румяний на столі
Йому до ніг вклонитись треба,
Він -скарб найбільший на землі.
Варвара Гринько
Нехай у Вас завжди буде ХЛІБ на столі та МИР над головою)))
















