Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події

1 клас. Календарно-тематичне планування "Фізична культура"

НУШ

Для кого: 1 Клас

30.06.2020

1322

166

0

Опис документу:
Орієнтовне календарно-тематичне планування "Фізична культура". І-ІІ СЕМЕСТР (35 тижнів х 3 години = 105 годин). Складено за новою програмою Міністерства освіти і науки України (2017) для першого класу.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

з/п

Дата

Зміст

Примітка

І-ІІ СЕМЕСТР

35 тижнів х 3 години = 105 годин

1

Правила безпечної поведінки на уроках фізичної культури. Шикування в шеренгу. Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Швидко вишикуватися в шеренгу»

2

«Пташки». Шикування в шеренгу. Команда «Рівняйсь! Струнко!». Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Літає — не літає»

3

«Баранчик Шон». Шикування в шеренгу та команди «Рівняйсь! Струнко!». Фізкультхвилинка. Рухлива гра «Театр звірів»

4

«Ну, постривай!». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Ну, постривай!»

5

«Маша та Ведмідь». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «На свої місця»

6

«Пташина країна (ч. 1)». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Повороти праворуч, ліворуч. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Переліт птахів»

7

«Пташина країна (ч. 2)». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба на носках та на п’ятах. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пташки у шпаківні»

8

«Сіра хмаринка». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «кругом». Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Світлофор»

9

«Мангуст Ріккі-Тіккі-Таві». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Життя лісу»

10

«Даша-мандрівниця». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба. ЗРВ із прапорцями. Основні положення рук. Рухлива гра «Повітря, земля, вода»

11

«Лунтик». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Ходьба з високим підніманням стегон. ЗРВ із прапорцями. Основні положення ніг. Рухлива гра «Слухай сигнал»

12

«Динозаври-роботи». Шикування в шеренгу та колону. Команди «Рівняйсь! Струнко!». Поворот та команда «Кругом». Різновиди ходьби. ЗРВ із прапорцями. Основні положення рук та ніг. Рухлива гра «Мандрівка оплесків»

13

«Черепашки-ніндзя». Організаційні вправи. Ходьба на зовнішньому та внутрішньому склепінні стопи, із захльостуванням гомілок назад. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Черепашки»

14

«Рапунцель». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Спробуй злови»

15

«Фіксики». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Секретне завдання»

16

«Рибки». Організаційні вправи. Ходьба «змійкою». Техніка бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Веселі жабенята»

17

«Русалонька Аріель». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. Техніка бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Земля, вода, вогонь, повітря»

18

«Дивний мисливець». Організаційні вправи. Різновиди ходьби. Техніка бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Дідусь і зайчата»

19

«Вуншпунш». Розмикання та змикання. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Проженімо зло гучно»

20

«У цирку». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Кролики»

21

«Людина-маска». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Пастка»

22

«Тімон та Пумба». Розрахунок на 1—2. Ходьба у напівприсіді та повному присіді. Біг. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Тімон та Пумба»

23

«Як козаки зустрічали прибульців». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Горобчики»

24

«Поліція». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Рухлива гра «Вершники-спортсмени»

25

«Том і Джеррі». Розрахунок номерів по порядку. Біг зі зміною напрямку. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Кіт і мишеня»

26

«Льодовиковий період». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Білочка з горішком»

27

«Рататуй». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. ЗРВ на місці. Підлізання під перешкодою. Рухлива гра «Совонька»

28

«Смурфіки». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки з поворотами та з просуванням. Лазіння/підлізання. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Рухлива гра «По гриби»

29

«Білка та Стрілка у космосі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Лазіння/підлізання. Рухлива гра «Космонавти»

30

«Корпорація монстрів». Організаційні вправи. Різновиди ходьби та бігу. Стрибки. Вправи в русі. ЗРВ на місці. Лазіння/підлізання. Рухлива гра «Ми весела дітвора»

31

«Веселі конячки». Організаційні вправи. Біг із високим підніманням стегон та закиданням гомілок назад. Стрибки у присіді. ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «Іподром»

32

«Панда Кунг-фу». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «До своїх прапорців»

33

«Супер Маріо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу, стрибків. ЗРВ на місці. Перелізання через перешкоду. Рухлива гра «Вовк у рову»

34

«Пригоди Шрека». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння по похилій лаві. Ходьба по підвищеній опорі. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Невід»

35

«Друзі з Мадагаскару». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Горобці й горлиці»

36

«Пригоди піжами Сема». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ на місці. Лазіння. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Ми весела дітвора»

37

«Чіп і Дейл». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. Техніка «човникового» бігу. Лазіння по гімнастичній стінці. Рухлива гра «Виклик номерів»

38

«Пірати». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. «Човниковий» біг. Лазіння. Рухлива гра «Скарб пірата»

39

«Шпигуни». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ у русі. «Човниковий» біг. Лазіння. Рухлива гра «Шпигуни»

40

«Веселі танці». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди. Музична гра «Танок м’ячів». Рухлива гра «Тихо-гучно»

41

«Буратіно-танцівник». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди. Музична гра «Буратіно танцює». Рухлива гра «Буратіно та Мальвіна»

42

«Господарський урок». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. Ритмічні вправи. Сіди. Рухливі ігри «Дірява ковдра», «Саджання картоплі»

43

«Астерікс та Обелікс». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палицями. Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Рибалка»

44

«Бетмен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палицями. Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Підморгни!»

45

«Спайдермен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичними палицями. Ритмічні вправи. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Павучок»

46

«Правильна постава — сам собі лікар». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. стоячи. Танцювальні кроки. Рухлива гра «Вовк, лисиця і зайці»

47

«Правильна постава — запорука здоров’я». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. сидячи. Танцювальні кроки. Рухлива гра «Сова і миші»

48

«Правильна постава — запорука краси та здоров’я». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ для постави з в. п. лежачи на животі. Танцювальні кроки. Рухлива гра «Зайці на городі»

49

«Бурундучки». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Сід ноги нарізно. Тримання м`яча. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Гарячий м`яч»

50

«Смішарики». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з кубиками. Сід ноги нарізно. Тримання м`яча. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Не впустити м`яч»

51

«Шалені м`ячі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з кубиками. Сід ноги нарізно. Тримання м`яча. Розвиток гнучкості. Рухлива гра «Перегони м`ячів по рядах»

52

«Поні та м`яч». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із м`ячами. Сід на п`ятах. Вис стоячи. Підкидання і ловіння м`яча після відскоку. Рухлива гра «М`яч – квач»

53

«Колобок». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із м`ячами. Сід на п`ятах. Вис стоячи. Підкидання і ловіння м`яча після відскоку. Рухлива гра «Гарячий колобок»

54

«Містер Пончик». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із м`ячами. Сід на п`ятах. Вис стоячи. Підкидання і ловіння м`яча після відскоку. Рухлива гра «Чемпіон»

55

«Наші брати менші». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Сід зігнувши ноги. Вис лежачи. Передавання м`яча у колі (естафета). Розвиток швидкості, гнучкості.

56

«У селі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Сід зігнувши ноги. Вис лежачи. Передавання м`яча в шерензі. (естафета). Розвиток швидкості, гнучкості.

57

«Звірополіс». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Сід зігнувши ноги. Вис лежачи. Передавання м`яча у колі (естафета). Розвиток швидкості, гнучкості.

58

«Карлсон». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Упор присівши. Передавання м`яча з рук у руки праворуч (естафета). Рухлива гра «Передав – сідай!»

59

«Пригоди Аладіна». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Упор присівши. Передавання м`яча з рук у руки ліворуч (естафета). Рухлива гра «Вибивний»

60

«Іграшки». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Упор присівши. Передавання м`яча з рук у руки під ногами (естафета). Рухлива гра «М`яч сусідові»

61

«Бебі Бос». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Упор стоячи навколішки. Групування лежачи. Перекидання м`яча у парах. Розвиток сили, гнучкості. Рухлива гра «Донеси м`яч»

62

«Мій песик». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Упор стоячи навколішки. Групування лежачи. Перекидання м`яча у парах. Розвиток сили, гнучкості. Рухлива гра «Кудлатий пес»

63

«Кішка Мішель». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Упор стоячи навколішки. Групування лежачи. Перекидання м`яча у парах. Розвиток сили, гнучкості. Рухлива гра «Летюча миша»

64

«Моряк Попай». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Упор лежачи. Групування сидячи. Удари м`яча об підлогу однією та двома руками. Розвиток сили. Рухлива гра «Займи вільне місце»

65

«Синдбад-мореплавець». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Упор лежачи. Групування сидячи. Удари м`яча об підлогу однією та двома руками. Розвиток сили. Рухлива гра «Мишоловка»

66

«Аквамен». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Упор лежачи. Групування сидячи. Удари м`яча об підлогу однією та двома руками. Розвиток сили. Рухлива гра «Лови та кидай – впасти заважай»

67

«Лялькові друзі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Перекати в групування. Ведення м`яча на місці. Розвиток швидкості (естафета), гнучкості.

68

«Трансформери». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Перекати в групування. Ведення м`яча на місці. Розвиток швидкості (естафета), гнучкості.

69

«У сусіда на подвір’ї». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Перекати в групування. Ведення м`яча на місці. Розвиток швидкості (естафета), гнучкості.

70

«Паличка-стукалочка». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичною палицею. Перекид боком. Розвиток сили. Рухлива гра «Жонглер»

71

«Король Лев». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичною палицею. Перекид боком. Розвиток сили. Рухлива гра «Займи вільне коло»

72

«Джекі Чан». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із гімнастичною палицею. Перекид боком. Розвиток сили. Рухлива гра «Два морози»

73

«Робінзон Крузо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Елементи гімнастики. Розвиток сили, гнучкості. Рухлива гра «Вудочка»

74

«Брюс Лі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Елементи гімнастики. Розвиток сили, гнучкості. Естафета.

75

«Весна». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Елементи гімнастики. Розвиток сили, гнучкості. Естафета.

76

«Канікули у Простоквашино». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Тримання та підкидання малого м`яча. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Тихо – гучно»

77

«Майкл Джордан». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Тримання та підкидання малого м`яча. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Бігуни – стрибуни»

78

«Капітошка». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ з обручами. Тримання та підкидання малого м`яча. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Гуси-лебеді»

79

«У лісі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Ловіння малого м`яча після відскоку. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Хвостики»

80

«Андрій Шевченко». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Ловіння малого м`яча після відскоку. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Заборонений рух»

81

«Робін Гуд». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Ловіння малого м`яча після відскоку. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Життя лісу»

82

«Турбо». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із малими м`ячами. Метання. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Через зони»

83

«Сергій Бубка». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із малими м`ячами. Метання. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Стрибки по купинах»

84

«Крихітка Єнот». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із малими м`ячами. Метання. Стрибки у висоту. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Влучно в ціль»

85

«Луїджі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Метання. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Садіння картоплі»

86

«На городі». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Метання. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Виклик номерів – 1»

87

«Черв’як Джим». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Метання. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості, гнучкості. Рухлива гра «Виклик номерів – 2»

88

«Режим дня». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Золота рибка»

89

«Режим дня. Перевірка». Особиста гігієна. Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Гуси-лебеді»

90

«Олімпійські ігри». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ із прапорцями. Стрибки у глибину. Розвиток швидкості. Рухлива гра «Квач»

91

«Вінні-Пух». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ. Удари по м`ячу. Розвиток швидкості (рухлива гра), витривалості (біг), гнучкості.

92

«Качині історії». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ . Удари по м`ячу. Розвиток швидкості (рухлива гра), витривалості (стрибки зі скакалкою), гнучкості.

93

«Цибуліно». Організаційні вправи. Різновиди ходьби, бігу. ЗРВ . Удари по м`ячу. Розвиток швидкості (естафета), витривалості (біг), гнучкості.

94

«Каспер». Організаційні вправи. ЗРВ у русі. Зупинки підошвою м`яча, що котиться. Ведення м`яча носком. Стрибок у довжину. Рухлива гра «Боротьба за м`яч».

95

«Пітер Пен». Повторення раніше вивчених елементів (бігові вправи). Організаційні вправи. ЗРВ у русі. Зупинки та ведення м`яча (естафета). Стрибок у довжину. Рухлива гра «Ривок за м`ячем».

96

«Мауглі». Повторення раніше вивчених елементів (бігові вправи). Організаційні вправи. ЗРВ у русі. Зупинки та ведення м`яча (естафета). Стрибок у довжину. Рухлива гра «День і ніч».

97

«Пригоди двох друзів». Повторення раніше вивчених елементів (стрибкові вправи). Організаційні вправи. ЗРВ. Рухлива гра «Лисиця і кури».

98

«У супермаркеті». Повторення раніше вивчених елементів (стрибкові вправи). Організаційні вправи. ЗРВ. Рухлива гра «Потяг».

99

«Долина солодощів». Повторення раніше вивчених елементів (вправи для метання, вправи для формування постави). Організаційні вправи. ЗРВ. Рухлива гра «Влучно в ціль».

Орієнтовне комплексне тестування

100

Біг до 30 м для визначення рівня розвитку швидкості

101

Біг у чергуванні з ходьбою для визначення рівня розвитку витривалості

102

Нахил тулуба вперед з положення сидячи для визначення рівня розвитку гнучкості

103

Підтягування у висі лежачи на низькій перекладині для визначення рівня розвитку сили

104

«Човниковий біг» 4х9м для визначення рівня розвитку спритності

105

Стрибок у довжину з місця для визначення рівня швидкісно-силового розвитку учнів

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.