Конструктор уроків
1
Все на землі, все треба берегти –
І птаха й звіра, і оту рослину,
Не чванься тим, що цар природи ти –
Бо врешті, ти його частинка.
Богдан Лепкий
Природа дала людині безліч благ. Чому ж не жити щасливо, користуючись тим, що є? Адже для щасливого життя насп
2
3
4
5
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0
Викриття конформізму значної частини української еліти в посланні Т. Шевченка «І мертвим, і живим, і ненарожденним...»