Формувати уявлення в дітей про будову тіла людини, частини тіла й органи; формувати вміння встановлювати структурно-функціональні та причинно наслідкові зв’язки в організмі людини; сприяти розвитку критичного мислення, вихованню в учнів здатності визначати й розв’язувати проблеми щодо зміцнення і збереження власного здоров’я.












