Мета: ознайомити учнів з особливостями життя дерев, кущів і трав у зимовий період, вчити характеризувати стан рослин взимку; розвивати зв’язне мовлення, спостережливість, уміння порівнювати, узагальнювати, вміння працювати в групі; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати дбайливе ставлення до природи.

















