Розширити уявлення учнів про цінність природи для життя людей та залежність людей від стану навколишнього середовища; розвивати мовлення, уяву,мислення; виховувати екологічну культуру.
Конструктор уроків
Розширити уявлення учнів про цінність природи для життя людей та залежність людей від стану навколишнього середовища; розвивати мовлення, уяву,мислення; виховувати екологічну культуру.
1
-Що таке природа?
-Чи здатна людина завдати шкоди природі?
Ще сто років тому здавалося, що влада над природою безмежна. Та із часом виявилося, що своєю діяльністю людина змінює природу, завдаючи непоправної шкоди довкіллю.
Життя людини залежить від таких чинників, як повітря, вода, ґрунти, рослинний та тваринний світ. А отже, з одного боку, людина вийшла з-під влади природи, а з іншого — зв’язок із природою в людини не може обірватися, бо це призведе до вимирання людини.
Отже, людина, втручаючись у природу, повинна пам’ятати, що природа залишається єдиним і незмінним джерелом усіх багатств, які потрібні людині для існування. Тому головний обов’язок кожної людини і всього суспільства в цілому — це дбайливе ставлення до природи, збереження представників рослинного і тваринного світу.
Перегляньте відеоурок про вплив людини на природу
Вас чекає фізкультхвилинка "Подивись на небо"
Підручник с.106-109, прочитати і дати відповіді на запитання (усно)
2
— Які природні багатства заховані в загадках?
✵ По трубі тече, пироги пече. (_________________)
✵ Блакитна хустина, червоний клубок,
По хустині качається, людям усміхається. (_______________)
✵ Не кінь, а біжить, не ліс, а шумить. (________________)
3
Дистанційна робота
зошит с.56-57
Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Так: 9
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 9
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 9
Так: 0