Я досліджую природне довкілля взимку. Підсумок.
Конструктор уроків
Я досліджую природне довкілля взимку. Підсумок.
Я досліджую природне довкілля взимку. Підсумок.
1
Добрий день!
Давайте пригадаємо, як живе природне довкілля взимку.
Перегляньте відео.
Повторіть вивчений матеріал у підручнику на ст. 4-12









Напиши коротко:
Що тебе вразило?
2
Попрацюй у друкованому зошиті на ст.7.
Або за картками:


Або намалюй малюнок "Моя зима"
Прикріпи фото роботи тут.
Будь здоровим!
Дослідники завжди перемагають! Молодець!
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Так: 3
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 3
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 3
Так: 0