Тема: Використовую дієслова в мовленні.
Конструктор уроків
Тема: Використовую дієслова в мовленні.
Тема: Використовую дієслова в мовленні.
1
5 урок: 12:00-12:45 год
Українська мова
Вівторок, 7 лютого · 12:00 – 12:45
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/pan-snbn-kau
2
3
4
5
6
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Так: 3
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 3
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 3
Так: 0