Конструктор уроків
Літо — це чудова пора, коли яскраво світить сонечко, тішать око зеленню та розмаїттям квітів степи, ліси, луки, ваблять ніжною прохолодою річки, ставк
Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора
1

Доброго ранку, мої малята!
Сьогодні у нас розвиток мовлення на тем у "Спогади про літо"
Послухайте та відгадайте загадку.
Розквітають в луках квіти,
Зеленіють в лісі віти.
Все зелене, молоде...
За весною що іде?
Перевірте себе
Поплескайте в долоні ті, хто лю
2
3
4
5

Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0