Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Творчий кейс: ліплення для дітей дошкільного віку
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Урок 3. Інформаційна система та інформаційні процеси

Інформатика

Для кого: 5 Клас

0 проходжень

8 запитань

29.08.2022

89

0

0

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Вміст уроку:

Опис, який учні побачать перед початком тестування

Сьогодні ви з'ясуєте, що таке система та інформаційна система, дізнаєтеся, які інформаційні процеси можуть здійснювати інформаційні системи. Перевірите, без яких обов'язкових складових інформаційна система не працюватиме.

Завдання №1 Вільне введення тексту

Перевірка д/з.
Дайте відповідь на завдання № 5 (ст. 16.)

Завдання №2 Теоретичний блок

Завдання №3 Вільне введення тексту

Завдання №4 Вільне введення тексту

Завдання №5 Теоретичний блок

Завдання №6 Вільне введення тексту

Завдання №7 Теоретичний блок

Завдання №8 Завантаження файлу

Опис, який учні побачать після проходження тестування

Сподіваюся, що ви успішно опрацювали урок, засвоїли новий матеріал та вдало виконали всі завдання і тепер готові застосовувати ці знання на практиці та вивчати наступну тему.

Опис уроку (учням цей опис не показується):

3-й урок до розділу 1. "Інтернет. Інформаційні процеси та системи" розроблений відповідно до календарно-тематичного планування навчальної програми з інформатики для 5 класу на основі модельної програми "Інформатика. 5-6 класи" для закладів загальної середньої освіти» (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.)

Діяльність учня та очікувані результати детально прописані у календарно-тематичному плануванні.

Урок містить різні види діяльності: роботу з теоретичним матеріалом, роботу з підручником, інтерактивні вправи, практичне завдання, домашнє завдання, рефлексію.

Урок передбачає роботу з електронним підручником "Інформатика" для 5 класу (2022 року) авторів Завадський І.О., Коршунова О.В.

Шановні колеги, як виявилося, не всі розуміють, що уроки в цьому розділі лише інтерактивні, тобто доступні для видачі через журнал на Всеосвіті. Завантажити їх в цьому розділі не можна! Тому мої перші 3 уроки для 5 класу НУШ лише інтерактивні.

Наступні уроки починаючи з 4-го матимуть 2 окремих варіанти: один - інтерактивний (лише для видачі через журнал), інший - для завантаження у форматі .pdf.

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.