Конструктор уроків
1
УРОК № ___.
ОЦЗ. Тема. Тематичне оцінювання . Контроль навчальних досягнень учнів по основам цивільного захисту за темою №2
«Надзвичайні ситуації мирного та воєнного часу»..
Навчальна група: _____________
Час:__________________________
Місце:________________________
Мета: проконтролювати рівень знань учнів.
Обладнання: конспекти,.методична розробка.
План уроку
Контрольна робота по варіантам.
Перевірка конспектів.
Хід уроку
I. Шикування. Привітання, огляд зовнішнього вигляду, захід у клас, розміщення.
II. Оголошення теми, мети та завдань уроку
III.Написання контрольної роботи. Перевірка викладачем конспектів.
Варіанти контрольної роботи.
Варіант.
1) Що таке надзвичайні ситуації. Які загрози вони складають?
2) Які є види та уражальні фактори хімічної зброї, що необхідно робити під час застосування ворогом хімічної зброї, або під час хімічних аварій?
3) Принцип дії боєприпасів об’ємного вибуху?
4) Назвіть заходи безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами.
2. Варіант.
1) Що таке надзвичайні ситуації воєнного часу, які загрози вони складають?
2) Які є уражальні фактори ядерної зброї?
3) В чому складаються особливості дії нейтронних боєприпасів?
4) В чому проявляється вражаюча дія запалювальної зброї на людей. Надай характеристику напалму та пірогелю.
3. Варіант.
2) Які є надзвичайні ситуації мирного часу?
4) Що необхідно робити під час застосування ворогом біологічної зброї,?
3) Які ви знаєте сучасні звичайні засоби ураження?
4) Назвіть приміщення які є у сховищах за призначенням?
4. Варіант.
1) Що таке біологічна зброя, які є уражальні фактори біологічної зброї?
2) Що таке тероризм,як йому протидіяти?
3) Які заходи включає захист населення в надзвичайних ситуаціях?
4) Чим відрізняються протирадіаційні укриття від найпростіших укрить?
Вчитель предмету «Захист Вітчизни»
_____________________________________________________________________
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0
Характеристика зон стихійного лиха (ураганів, затоплень, пожеж, хімічного, радіаційного та бактеріологічного зараження тощо).
Розшук уражених у завалах, а також в будинках, які пошкоджені і горять. Способи рятування людей з-під завалів.