Конструктор уроків
1
Добрий день!
У зв'язку з тим ,що два уроки не було ,останню тему я не опитала,прошу пройти тестування для накопичення оцінок.
У вас це добре виходить!
Оберіть свій варіант !
2
3
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Так: 3
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 3
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 3
Так: 0