Тема 4. Передача живопису різноманітної фактури матеріалів | 8 | ||
18. | Вивчення та відтворення різноманітної фактури тканини, скла, кераміки, дерева, | 4 | |
каменю, гіпсу, пластмаси, металу, природних матеріалів, шерсті тварин, пір’я птахів тощо | |||
19. | Вправи у зображенні різноманітних фактур кольором. Зображення натюрморту з 3-х предметів складних за формою та фактурою (глянцеві, матові, дерев’яні тощо) |
МЕТА УРОКУ:
Навчальна : формувати предметні компетентності:
Конгітивні (пізнавальні) – чуттєво – емоційне сприйняття, вміння бачити, відчувати навколишній світ, виявлення пізнавальної активності;
Креативні ( творчі)- асоціатівно - образне мислення , прояв фантазії, уяви;
Комунікативні – розуміння мови мистецтва як форми міжособистісного спілкування, різноманітність творчих проявів.
Методологічно –понятійні – логічне мислення, вміння оперувати і свідомо користуватися художньо – естетичною термінологією.
Світопоглядні – сприйняття цілісної картини світу, вміння цінувати національну самобутність українського народу.
Стратегічна – допитливість, свіжість погляду.
Розвиваюча : розвивати ключові компетентності ( розвиток навичок мислення):
Полікультурні – оволодіння досягненнями української культури, загальнолюдських цінностей.
Міжпредметні зв’язки – використовувати отримані знання на уроках літератури, художньої праці, історії, музики.
Інформаційно – пізнавальні – вміння обробляти і використовувати інформацію з різних джерел .
Здоров’язберегаюча – підтримувати на належному рівні фізичний стан, усвідомлення своїх психофізіологічних особливостей.
Саморозвитку та самоосвіти – сприяти розвитку навичок самостійної роботи, активізувати творчу ініціативу.
Продуктивної творчої діяльності – стимулювання продуктивної творчої діяльності через створення ситуації успіху, заохочення учнів.
ТИП УРОКУ: засвоєння та формування нових знань, умінь та навичок.
СТРУКТУРА УРОКУ :
Організаційна частина
Мотивація художньо - трудової діяльності
Викладання нового навчального матеріалу( 8 хв)
Інструктаж
Практична робота
Актуалізація набутих знань
Підбиття підсумків уроку. Рефлексія


















