Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Професійне самовдосконалення педагога: кайдзен підхід
»
Взяти участь Всі події

Технологія приготування бутербродів

Трудове навчання

Для кого: 5 Клас

2 проходження

1 запитання

18.05.2022

61

0

Вміст уроку:

Завдання №1 Теоретичний блок

Бутербродами називають шматочки хліба з покладеними на них різними продуктами. Бутерброди - це закуска, яку можна споживати на сніданок, обід, полудень, вечерю. Їх подають як окрему страву, а також поєднують з іншими (супом, бульйоном, чаєм, кавою тощо). Бутерброди дуже зручні в дорозі чи поході.

Види бутербродів. Існує велика кількість різноманітних бутербродів. За температурою подавання бутерброди бувають гарячі й холодні. За смаком - солоні, гострі і солодкі. Залежно від форми бутербродів їх поділяють на відкриті - коли начинка розміщена зверху на шматочу хліба; закриті (сандвічі) - начинка у них міститься між шматочками хліба; закусочні (канапе) - бутерброди маленьких розмірів. За складністю виготовлення є прості (якщо на шматочку хліба розміщений один продукт) та складні (якщо на шматочку хліба розміщені кілька різних продуктів) бутерброди.

Харчова й цінність бутербродів залежить від використаних продуктів. У перекладі з німецької слово "бутерброд" означає хліб з маслом, проте для приготування бутербродів використовують найрізноманітніші продукти: хліб, м'ясо, рибу, ковбасу, сир, яйця, овочі, фрукти та ін. Основою бутербродів є хліб та хлібобулочні вироби (батони, булки, рогалики тощо).

Перегляньте відео: https://www.youtube.com/watch?v=03wdR16NNmA

Рефлексія від 2 учнів

Сподобався

2 0

Зрозумілий

2 0

Потрібні роз'яснення

2 0