Конструктор уроків
Доброго ранку, діти!)

1
Діти, перегляньте відеопояснення.

Слова з пів пишемо окремо: пів аркуша, пів години, пів Європи, пів Києва, пів України.
Якщо ж «пів» з іменником становить єдине поняття і не виражає значення половини, то їх пишемо
2
Рефлексія від 25 учнів
Сподобався:
Так: 24
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 24
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 25
Так: 0