Цілі:
навчальна: продовжити удосконалювати вміння та навички роботи в середовищі текстового процесора, форматувати дані, комірки та діапазони комірок, копіювати, переміщувати й вилучати вміст комірок і діапазонів комірок;
розвивальна: сприяти розвитку логічного мислення, художнього смаку; вчити аналізувати, виділяти головне, порівнювати, узагальнювати та систематизувати;
виховна: виховувати уважність та відповідальність, бажання мати глибокі та якісні знання.
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація.
Програмне забезпечення: Microsoft Excel.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Тестування
ІІІ. Мотивацій навчальної діяльності
— Ви, напевне, вже хочете спробувати застосувати здобуті знання на практиці. Але для цього потрібно пригадати основні терміни й поняття.
IV. Формування вмінь та навичок
Практична робота 4. Уведення та редагування даних у середовищі табличного процесора.
Робота за комп’ютером
Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
Інструктаж учителя.
Підручник ст. 98-99
Завдання
2, 3,7,8
Практична робота за комп’ютерами.
Вправи для очей.
VIІ. Підсумки уроку
Рефлексія
1. Яких нових умінь ви набули на уроці?
2. Що далося легко, а що викликало труднощі?
За необхідності обговорюються проблеми та помилки, що виникали під час роботи.
VІІI. Домашнє завдання
Підручник § 3.2 ст. 98-99
ІХ Оцінювання роботи учнів