Розвивати вміння орієнтуватися у просторі, вправляти в умінні вживати слова вгорі, внизу;
закріпити поняття «один», «багато» способом порівняння двох множин;
виховувати інтерес до занять із математики.
Конструктор уроків
Розвивати вміння орієнтуватися у просторі, вправляти в умінні вживати слова вгорі, внизу;
закріпити поняття «один», «багато» способом порівняння двох множин;
виховувати інтерес до занять із математики.
Заняття з логіко-математичного розвитку
Тема: «Орієнтування в просторі: вгорі, внизу. Поняття «один», «багато».
Мета: розвивати вміння орієнтуватися у просторі, вправляти в умінні вживати слова вгорі, внизу;
закріпити поняття «один», «багато» способом порівняння двох множин;
виховувати інтерес до занять із математики.
Хід заняття
І. Ранкове привітання. Створення емоційного настрою
Доброго ранку – сонце привітне!
Доброго ранку – небо блакитне!
Доброго ранку – в небі пташки!
Доброго ранку – І вам малюки!
Дітки, нам зайчик приніс овочі, а які саме ми зараз з вами дізнаємося.
Що зайчик тримає в лапці?
Скільки морквинок у нього? (одна)
А скільки капустинок у цього зайчика? (багато)
ІІ. Основна частина
Скільки яблук у кошику? ( Багато)
А скільки груш на тарілці?
Скільки грибочків ви бачите?( один)
Скільки горішок ви бачите?(багато)
Фізкультхвилинка
Дидактична гра "Один,багато"
ІІІ. Заключна частина
Скажіть хто до нас сьогодні приходив в гості? (Зайчик)
Скільки Зайчик приніс моркви? (Багато).
А скільки грибочків? (Один).
Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.
Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.
№1:
Завантаження файлу
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: