Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Навчання майбутнього вже сьогодні: STEAM, гейміфікація, AI
»
Взяти участь Всі події
Урок:

"Органи чуття - наші помічники"

Опис уроку (учням цей опис не показується):

Тема «Органи чуття-наші помічники»

Очікувані результати: учні формують уявлення про органи чуття; засвоюють інформацію про пізнання світу людиною; поповнюють словниковий запас; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

учити аналізувати, співставляти, досліджувати; учити самодисципліні; вдосконалювати навички аналізу ситуації; розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, увагу;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистих відносин, толерантну поведінку;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; оволодіти навичками самодисципліни; проектувати стратегії свого життя з урахуванням інтересів та потреб наявних у суспільстві; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків;

інформаційної: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; розвивати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; розвивати уміння формувати власну точку зору й доводити власну позицію;

здоров’язберігаючої: розвивати дбайливе ставлення до свого здоров’я: розпорядок дня, гігієнічний догляд за тілом.

Обладнання та наочність: мультимедійна презентація, кубики LEGO.

Вміст уроку:
Опис, який учні побачать перед початком уроку

Хід уроку

  1. Організаційно-мотиваційний етап

    Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Ось дзвінок сигнал подав —

До роботи час настав.

Всі сідайте тихо, діти,

Домовляймось не шуміти,

На уроці не дрімати,

А старанно працювати.

060144dv-1076-293x293.jpg

Ранкове коло

  • Під веселу музику станемо в коло і привітаємось теплими обіймами.

Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.

Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.

1:

Вільне введення тексту

0.5 з 12 балів

Два братики через дорогу живуть,

Один одного тільки в дзеркалі бачать.

060144vt-d49f-500x253.jpg

2:

Вільне введення тексту

0.5 з 12 балів

Сопе, хропе, а часом чхає, кругом зазирає,

На морозі замерзає, бо одежини не має.

060144wt-e2eb-314x453.jpg

3:

Вільне введення тексту

0.5 з 12 балів

Стоїть погрібець, а в ньому два ряди овець.

060144xm-1610-444x437.jpg

4:

Вільне введення тексту

0.5 з 12 балів

Все чують, але мовчать,

Зліва брат і праворуч брат.

060144ya-9a95-183x298.jpg

5:

Вільне введення тексту

0.5 з 12 балів

Є в людини дві сестриці,
сестриці-трудівниці,
Хоч і мають справжню силу,
Та легкі, неначе крила.

060144zv-c3c2-350x350.jpg

6:

Теоретичний блок

Повідомлення теми і мети уроку

  • Сьогодні поговоримо про органи чуття. А також дізнаємось, що таке органи чуття і як вони допомагають нам пізнавати світ.

7:

Теоретичний блок

Вивчення нового матеріалу

  1. Робота з підручником

    Розгорніть підручники на сторінці 29.

8:

Теоретичний блок

0.5 з 12 балів

Досліди

  • Подивіться навколо себе.

  • Що ви бачите?

  • Який орган допоміг вам це зробити?

    0601455x-6190-930x859.png

9:

Теоретичний блок

0.5 з 12 балів
  • Спробуйте на смак яблуко або цукерку.

  • Що ви відчули?

  • Який орган допоміг відчути смак?

  • Які бувають смаки?

  • Який смак вам найбільше подобається?

    0601456k-54cf-837x840.png

10:

Теоретичний блок

0.5 з 12 балів
  • Прислухайтеся довкола.

  • Які звуки чуєте?

  • Який орган допоміг вам отримати цю інформацію?

    0601457d-d567-829x870.png

11:

Теоретичний блок

0.5 з 12 балів
  • Понюхайте апельсин або будь-який інший фрукт.

  • Що ви відчули?

  • Який орган допоміг вам відчути запах?

    0601457y-b917-834x845.png

12:

Теоретичний блок

0.5 з 12 балів
  • Торкніться рукою об’єктів, які вас оточують.

  • До яких об’єктів ви доторкнулися?

  • Що відчули?

  • Який орган допоміг вам отримати цю інформацію??

    0601458d-6967-847x834.png

13:

Теоретичний блок

2 з 12 балів
  • Установіть відповідність між об’єктом та ознакою.

    https://learningapps.org/display?v=pettz31st24

  • Поясніть, які органи чуття допомогли вам дізнатися про це.

  • Доберіть до кожного малюнка відповідне відчуття.

    060145z9-fa42-940x442.png

  • Які слова вам допомогли?

14:

Теоретичний блок

Фізкультхвилинка

  • Разом з персонажами виконуємо рухи під музику, стежимо за поставою та гарним настроєм.

15:

Теоретичний блок

2 з 12 балів

Робота в зошиті

Розгорніть зошити на сторінці 31

Сторінка 31. Вправа 1.

  • Утвори пари.

  • Розкажи, як органи чуття допомагають людині пізнавати світ.

0601468y-2170-940x346.pngСторінка 31. Вправа 2.

  • Скільки у людини органів чуття?

  • У людини 5 органів чуття.

0601469p-b932-940x424.pngСторінка 31. Вправа 3.

  • Установи відповідність.

  • Які об’єкти можна дослідити за допомогою вказаних органів чуття?

060146c3-0615-940x360.pngСторінка 32. Вправа 4.

  • Упиши назви органів чуття людини або намалюй.

  • Слова для довідки: ніс, око вухо, рот, шкіра.

    060146ep-7fa7-940x472.png

16:

Теоретичний блок

Фізкультхвилинка

Рухлива вправа.

  • Разом з персонажами виконуємо рухи під музику, стежимо за поставою та гарним настроєм.

17:

Теоретичний блок

2 з 12 балів

Закріплення вивченого

Сторінка 32. Вправа 5.

  • Обведи органи чуття, які допоможуть тобі дослідити кущ ожини.

  • Розфарбуй кущ ожини.

    060146i4-de8b-940x424.png

Сторінка 33. Вправа 6.

  • Познач за зразком орган чуття, за яким можна дослідити вказані об’єкти.

    060146jb-f119-940x452.png

18:

Теоретичний блок

Висновок

060146ji-6498-940x456.png

19:

Теоретичний блок

1 з 12 балів

Інтерактивна вправа

  • З'єднай зображення дій дітей з відповідним органом чуття.

  • Перетягни картинки у відповідне поле.

    060146ke-c0de-940x459.png

Рефлексія від 1 учня

Сподобався:

1 0

Зрозумілий:

1 0

Потрібні роз'яснення:

1 0
Рекомендуємо

Органи державної влади та їх функції

Органи державної влади та їх функції

51

Аватар профіля Устименко Ірина Сергіївна
Громадянська освіта
7 клас

33 грн

Неінфекційні захворювання основних систем органів

Неінфекційні захворювання основних систем органів

54

Аватар профіля Галинський Сергій Федорович
Біологія
11 клас

25 грн

📌 ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ ТВАРИН: ТКАНИНИ ТА ОРГАНИ 🐾

📌 ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ ТВАРИН: ТКАНИНИ ТА ОРГАНИ 🐾

85

Аватар профіля Галинський Сергій Федорович
Біологія
7 клас

33 грн

Інформація, дані, повідомлення

 Інформація, дані, повідомлення

301

Аватар профіля Лизько Валентина Степанівна
Інформатика
5 клас та 7 клас

33 грн

Об'єкти бази даних. Запити.

Об'єкти бази даних. Запити.

198

Аватар профіля Чернишева Антоніна Вікторівна
Професійна освіта
11 клас

75 грн

Схожі уроки

Які рослини та тварини мешкають в Африці

Які рослини та тварини мешкають в Африці

3584

Аватар профіля Сухорукова Валентина Михайлівна
Я досліджую світ
4 клас

Як тварини пристосовуються до довкілля ?

Як тварини пристосовуються до довкілля ?

1104

Аватар профіля Беца Наталія Іванівна
Я досліджую світ
3 клас

03.02.2022. Тема : Робота з природнім матеріалом.

03.02.2022. Тема : Робота з природнім матеріалом.

307

Аватар профіля Рошкович Андріяна Анріївна
Я досліджую світ
3 клас

03.02.2022. Тема : Як розмножуються рослини?

03.02.2022. Тема : Як розмножуються рослини?

306

Аватар профіля Рошкович Андріяна Анріївна
Я досліджую світ
3 клас

Догляд за кімнатними рослинами

Догляд за кімнатними рослинами

354

Аватар профіля Шандра Алла
Я досліджую світ
4 клас