Конструктор уроків
Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.
Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.
№1:
Теоретичний блок
Чи цікавить драматичний театр сучасних людей? У XIX ст. театр набув вагомості, особливо для вищих та середніх класів. Це і клуб для спілкування, і виставка моди, нагород і статків, і місце платонічних побачень, і традиція, і, урешті-решт, статус. Про драматургів і їхні п’єси говорили, сперечалися, їх лаяли і хвалили; твори спонукали до роздумів, захоплювали ідеями, вели до подвигів і навіть до злочинів.
Європейська драматургія наприкінці XIX — початку XX ст. пережила своє оновлення, збагатилася новими творчими знахідками та здобутками.
Переглянь матеріал та за потребою занотуй найважливіші моменти
-Зміни в драматургії .. https://www.youtube.com/watch?v=nU78phukYso ;
№2:
Вільне введення тексту
Доповни текст. Використай слова із дужок.
У драматургії остання третина ........... (ХVІІІ, XIX, ХХ) століття позначена пошуком нових форм зображення дійсності засобами мистецтва. Цей процес приводить до появи ...................................... .
Безумовно, усі представники «нової .......................» — а це Г. Ібсен, ................................................................................................ та інші — йшли ..................................(різними, власними, ....) шляхами. Але існувала ознака, яка їх ............. (різнила, виділяла, відокремлювала, об’єднувала?): усі вони намагалися створити проблемний театр, мова, стилістика якого була максимально наближена до сучасного читача.
№3:
Вільне введення тексту
Схарактеризуй Торвальда. Прокоментуй його слова про те, що чоловікові «невимовно солодко і приємно усвідомлювати, що він простив своїй дружині... Це ніби вдвічі збільшує його усвідомлення, що вона його власність».
№4:
Вільне введення тексту
Чому Нора розчарувалася у коханому чоловікові? Яким має бути її рішення? Чому автор робить фінал відкритим?
№5:
Вільне введення тексту
Визначте тему та ідею твору Генріка Ібсена «Ляльковий дім».
У народі говорять: "Без труда нема плода". Нехай результат твоєї праці буде плідним!
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення:
Іван Котляревський. Соціально-побутова драма «Наталка Полтавка» – перший твір нової української драматургії
Соціально-побутова драма «Наталка Полтавка» – перший твір нової української драматургії. Її довготривале сценічне життя.
Давньогрецький театр, його характерні особливості, роль в античному суспільстві. Основні жанри давньогрецької драми – трагедія і комедія.
Г.Ібсен "Ляльковий дім"як соціально-психологічна драма. Особливості драматичного конфлікту та розвиток сценічної дії (зовнішньої і внутрішньої).